تعمیر یخچال ال جی

تعمیر یخچال ال جی

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

تعمیر یخچال ال جی و ساید بای ساید های ال جی باید توسط متخصص و نمایندگی یخچال ال جی انجام گیرد. اما ما در این مجموعه توانسته ایم با دانش و به روز تعمیرات یخچال و تجربیات 20 ساله به عنوان بهترین مرکز برای تعمیر یخچال ال جی تهران شناخته شویم.

خراب شدن یخچال ال جی به عوامل متعددی بستگی دارند. شما اگر تمامی دستورالعمل های گفته شده را رعایت کنید و به طور مداوم یخچال خود را بررسی کنید و در صورت مشاهده ی کوچترین اخطار، فورا برای بر طرف کردن مشکل تعمیر یخچال الجی اقدام کنید دراین صورت خرابی یخچال شما به صفر درصد می رسد.

برای تعمیر یخچال ال جی دنبال تکنسین هستی؟

3 علت در تعمیر یخچال ال جی

اگر یخچال ال جی شما احتیاج به شارژ گاز دارد. برای اطلاع از نحوه شارژ گاز برای تعمیر یخچال الجی به صفحه شارژ گاز یخچال ال جی سر بزنید.

1) کاهش سرمای  فضای داخلی یخچال: یکی از اصلی ترین عواملی که می تواند باعث کاهش میزان سرمایش فضای داخل یخچال شود، نفوذ هوا به داخل یخچال به دلیل عدم جفت شدن و هوابندی درست درب های اصلی یخچال است. یکی دیگر از دلایلی که می تواند میزان برودت فضای داخلی یخچال را تحت تاثیر قرار دهد، تنظیم نادرست دمای یخچال و فریزر، خرابی ترموستات و یا مشکل ناشی از عملکرد نادرست سیستم فن ها می باشد.

2) عملکرد نادرست یخ ساز: ابتدا باید از اتصال لوله ی آب به ورودی یخچال مطمئن شوید سپس در مرحله دوم حتما فیلتر های آب ورودی را بررسی کنید.

3) مشکلات ناشی از خرابی کمپرسور: در صورتی که بدنه ی موتور یخچال به صورت غیر طبیعی داغ شده و کمپرسور به صورت مداوم در بازه های زمانی کوتاه خاموش و روشن می شود، حتما باید کمپرسور دستگاه بررسی شود. خرابی کمپرسور می تواند برودت فضای داخلی یخچال را نیز کاهش دهد.

تعمیر ساید ال جی

ذر اقدام اولیه در تعمیر ساید ال جی باید به بررسی و شناسایی ارورهایی که در دستگاه نمایان میشود رسیدگی کرد. این ارورهای یخچال ال جی زمانی ظاهر می شوند که مشکلی در دستگاه بوجود آمده و عملکرد یخچال را مختل می کند. مثلا ممکن است ایراد از موتور با قطعات داخلی ساید ال جی باشد. در این صورت بهتر است به فکر تعمیر یخچال ال جی توسط تعمیرکاران متخصص باشید.

2 قسمت در خرابی یخچال ال جی

تعمیر ساید ال جی به دو بخش مهم تقسیم میشود:

 • تعمیر برد الکترونیکی یخچال ال جی
 • تعمیرقطعات مکانیکی یخچال ال جی

اگر یخچال و ساید بای ساید شما خراب شده و مشکلی در روند دستگاه خود مشاهده کردید حتما مربوط می شود به همین دو مورد که در این مقاله هر دو مورد را بصورت تخصصی مورد بحث قرار می دهیم.

برد ا

لیست هزینه های تعمیر یخچال ال جی

بهتر است همیشه تعمیر یخچال الجی به افراد متخصص سپرده شود چرا که ممکن است یک اشتباه کوچک از طرف یک نیروی بی تجربه فرایند تعمیر طولانی تر شده و هزینه ی آن را نیز افزایش می یابد . به همین دلیل بخش خدمات دهی مجموعه سامی تکنیک ما که نیروهای با تجربه و کارآمدی دارد ، خدمات تعمیر انواع یخچال های شرکت ال جی را در تهران ارائه می دهد.

تعمیر یخچال ال جیاز 400 هزار تومان تا 10/000/000
تعمیر برد یخچال ال جیاز 700 هزار تومان الی 2/500/000
شارژ گاز یخچال ال جیاز 1/200/000 تومان الی 2/800/000
تعویض موتور یخچال ال جیاز 4/300/000 تومان الی 9/500/000

اگر نیاز به تعمیرات یخچال ال جی داشتید، می‌توانید همه روزه حتی ایام تعطیل، از ساعت 7 صبح الی 2 بامداد به صورت شبانه روزی با ما در تماس باشید تا در سریع ترین زمان ممکن، تکنسین های سامی تکنیک مشکل دستگاهتان را برطرف کنند.

تعمیر درب پوسیده ی یخچال ال جی

در کارگاه سامی تکنیک تعمیر درب پوسیده یخچال و فرورفتگی و زنک زدگی یخچال ال جی انجام میشود شما میتوانید با خیال راحت درب یخچال خود را تغیر رنگ دهید و اگر در قسمت آبریز دچار پوسیدگی شده است آن را مثل روز اول کنید.فقط کافیت با شماره 09214104100 در ارتباط باشید.

تعمیر برد یخچال ال جی

برد مانند مغز است و وظیفه آن فرمان به قطعات دیگر است حال زمانی که این فرمانده یا همان برد یخچال الجی به دیگر قطعات فرمان ندهد فرایند سرما دهی دچار اختلال می شود و سپس سرما در داخل یخچال الجی از بین میرود و تمامی لوازم داخل شروع به گرم شدن میکنند.

برای اینکه بفهمیم برد یخچال ال جی سوخته یا خیر لطفا این مقاله را مطالعه بفرمایید. شما میتوانید برای تعمیر برد یخچال ال جی از مشاوران ما راهنمایی بگیرید و برای تعمیر یخچال ال جی تهران با ما در ارتباط باشید.

تعمیر قطعات مکانیکی یخچال ال جی

در یخچال فریزر و ساید بای ساید الجی قطعات زیادی به کار رفته است. مانند:

 • کمپرسور یا همان موتور دستگاه
 • فن داخل یخچال الجی 
 • فن کنار موتور یا همان فن کندانسور ال جی
 • سنسورهای دیفراست
 • سنسورهای محیطی
 • گرم کن یا همان المنت
 • گاز مبرد
 • لوله های مسی

پیشنهاد ما به شما : مطالعه تعمیر موتور یخچال ال جی 

تعمیر یخچال ال جی تهران

مشکلات یخچال فریزر و ساید بای ساید ال جی

عمده ترین مشکلاتی که در یخچال فریزر ال جی رخ میدهد را در اینجا برای شما بیان کرده ایم.

 • سرما نداشتن قسمت یخچال ال جی
 • سرما نداشتن قسمت فریزر یخچال ال جی

شما میتوانید با رفع مشکل در تعمیر ساید ال جی با شماره های ما در تماس باشید تا در کمترین زمان و با پایین ترین قیمت نسبت به همکاران عزیز مشکل دستگاهتان را برطرف کنیم.

سرما نداشتن قسمت یخچال معمولا مربوط به قطعات دیفراست و یا فن یخچال و یا برد الکترونیکی دستگاه می باشد.

سرما نداشتن قسمت فریزر زمانی است که شما میفهمید مواد غذایی سرمای خود را از دست داده اند و از حالت انجماد خارج شده اند. در این مواقع مشکل مربوط میشود به سیکل گاز دستگاه و با قطعات دیفراست و یا برد الکترونیکی دستگاه است.

در صورت بروز چنین مشکل در یخچال حتما با ما در تماس باشید تا در سزیعترین زمان ممکن تکنسین های ما در محل شما حضور پیدا کنند و ایراد دستگاه را بصورت کاملا تخصصی برطرف نمایند.

یخچال ال جی ارور میدهد؟ وارد بخش ارور ساید بای ساید ال جی شو راهنماییت میکنیم.

صدای غیر عادی یخچال ال جی

آیا یخچال ال جی شما صدای غیر عادی دارد ؟ یکی دیگر از مواردی که معمولا برای دستگاه های یخچال ال جی بوجود می آید ایجاد صدای های غیر عادی است که باعث نگرانی کاربران می شود و کاربران نیز باید حتما برای بررسی یخچال ال جی خود به این موارد توجه کنند. شما میتوانید برای خدمات تعمیر خود با مشاوران ما در تماس باشید تا به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند.

صدای غیر عادی یخچال ال جی میتواند از قسمت های مختلفی شنیده شود مانند:

صدای فن ها: به طور معمول سیستم تهویه و گردش هوای یخچال ال جی از تعدادی فن استفاده می کند که به طور طبیعی تولید صدا خواهند کرد. اما در صورتی که متوجه صدای غیر عادی سیستم فن ها شدید این مشکل می تواند ناشی از عملکرد نادرست این سیستم و یا خراب شدن بلندگوهای الکترونیکی در داخل یخچال باشد.

 

صدای آب: صدای گردش آب در سیستم یخچال هایی که دارای سیستم یخ ساز و یا آب ریز هستند کاملا طبیعی است. این صدا ها به دلیل گردش آب و ورود آب به محفظه ی دستگاه یخ ساز می باشد.

 

سرویس دوره ای دستگاه: یخچال هم مثل هر دستگاه دیگری به دلیل اصطکاک قطعات دستگاه و آلودگی های محیطی ، اجزای دستگاه آن نیاز به سرویس های دوره ای و تمیزکاری دارند. دقت داشته باشید که برای اینکار بهتر است حتما از یک متخصص و فرد با تجربه کمک بگیرید.

 

ترموفیوز: ترموستات های خودکار و یا ترموفیوز ها در حین انجام دادن وظیفه ی خود که تنظیم سرمایش فضای داخلی یخچال و فریزر است، به طور عادی صدا تولید می کنند که البته این صدا غیر عادی ممکن است صدای خاموش و روشن کردن چراغ آن باشد.

بررسی مشکل سرمایش در یخچال های ال جی

دلایل بسیار متفاوت و مختلفی وجود دارند که می توانند سیستم سرمایش یخچال را با مشکل مواجه کنند.

 • قبل از هر چیزی ابتدا باید مطمئن باشیم مواردی را که برای راه اندازی هر یخچالی لازم است رعایت شده است یا خیر . یکی از مواردی که در سرمایش یخچال بسیار مهم بوده تنظیم درست ترموستات دستگاه است.
 • بهترین دمایی که می توانید برای ترموستات دستگاه خود تنظیم کنید در قسمت یخچال 2 الی 4 درجه سانتیگراد و برای فریزر محدوده ی منفی 20 الی 18 سانتیگراد می باشد.
 • یکی دیگر از موارد بسیار مهمی که سرمایش فضای داخلی یخچال را تحت تاثیر قرار می دهد ورود و خروج هوا از فضای بین درب های یخچال است. باید مطمئن باشیم که موارد عایق بندی درب ها به درستی عمل کرده و راه نفوذ هوای بیرون به داخل یخچال به درستی مسدود شده است.
 • عملکرد نامناسب سیستم فن های مورد استفاده در یخچال ها نیز می تواند سرمایش فضای داخلی یخچال ها را تحت تاثیر قرار دهد. بعضی از دستگاه های ال جی امکان تنظیم دستی فن ها را نیز برای کاربران فراهم کرده اند. اگر یخچال شما از این نوع است حتما مطمئن شوید که سیستم فن های دستگاه به درستی و متناسب با شرایط محیط شما تنظیم شده است.
 • کثیف بودن فیلتر های ورودی آب به دستگاه نیز یکی دیگر از مواردی است که می تواند سرمایش آب و یا سیستم یخ سازی یخچال شما را با مشکل مواجه کند.

در صورتی که بعد از بررسی همه ی این موارد و رفع مشکلاتی که توضیح داده ایم ، مشکل سرمایش دستگاه شما بر طرف نشده باشد، بهتر است حتما با یک نیروی با تجربه برای تعمیر و سرویس دستگاه خود تماس بگیرید. نمایندگی ما که دارای نیروهای با تجربه و کاربلد می باشد نیز آماده ی خدمات دادن تعمیر و سرویس تمامی یخچال های LG در محل می باشد.

تعمیر تخصصی یخچال LG در نمایندگی ما

درابتدا ممکن است پیدا کردن تعمیرگاه یخچال LG کار آسانی به نظر برسد ولی نداشتن اطلاعات کافی می تواند به یخچال شما صدمه های جبران ناپذیری برساند . به جرات می توانیم بگوییم تعمیر یخچال ال جی تهران و اعضای متخصص و کاربلد مجموعه سامی تکنیک ما تخصص در تعمیر تمامی یخچال های LG داشته که در صورت تعمیر یا تعویض قطعات از تمامی تجهیزات و لوازم اورجینال استفاده خواهند کرد. این نمایندگی دارای خدمات 24 ساعته هم به صورت حضوری و هم غیر حضوری می باشد و شما می توانید جهت استعلام قیمت یا نحوه ی تعمیر ساید ال جی در محل با نمایندگی ما تماس گرفته و از کارشناسان ما مشاوره دریافت کنید.

نمایندگی تعمیریخچال ال جی

مرکز تخصصی تعمیرات یخچال ال جی با بیش از یک دهه خدمات و سرویس دهی نسبت به این برند توانسته است بهترین تکنسین های روز ایران را در این مرکز جمع آوری کرده تا با داشتن متخصص ترین تکنسین های لوازم خانگی ال جی بهترین خدمات و سرویس ها را به شما دوستان عزیز ارائه دهد ما در جهت بهبود مراحل کاری مرکز نمایندگی ال جی توانسته ایم با داشتن این متخصصان دوره دیده و بروز و شفاف سازی هزینه سرویس و تعمیرات لوازم خانگی ال جی و تعداد نمایندگی های متعدد در تهران برای سرعت در سرویس دهی جز بهترین نمایندگی تعمیرات و سرویس لوازم خانگی ال جی باشیم.

 

چرا نمایندگی و تعمیرگاه مجاز یخچال و ساید بای ساید ال جی را انتخاب می کنید ؟

ما در تعمیرگاه مجاز ال جی و سرویس لوازم خانگی ال جی تعمیر قطعات را به جای تعویض آن در راس کار خود قرار داده ایم و متخصصان ما برای رسیدن به این مرحله ، دوره ها و آموزش های تخصصی فراوانی دیده اند تا به این موهم دست پیدا کرده ایم و شما میتوانید در صورت بروز مشکل در محصولات ال جی با یک تماس به نمایندگی ما از وضعیت دستگاه خود مطلع شوید و در صورتی که مشاوران ما با راهنمایی تلفنی نتوانسته  اند مشکل دستگاه را برطرف کنند سریعا درخواست شما را ثبت کرده و به نزدیک ترین تکنسینی که به محل سکونت شما نزدیک است ، درخواست شما ارسال می گردد و پس از تماس تکنسین با شما و هماهنگی زمان مراجعه شده توسط شما ،به محل سکونت شما مراجعه می کنند

نمایندگی تعمیرات ساید ال جی

 نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

33 201 264

266 94 227

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443

175 70 440

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88

نمایندگی تعمیرات یخچال ال جی شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *