تعمیر موتور یخچال سامسونگ

تعمیر موتور یخچال سامسونگ

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

تعمیر موتور یخچال سامسونگ از مواردی می باشد که به صورت نادر در تعمیر یخچال سامسونگ رخ میدهد. زیرا یخچال فریزرهای سامسونگ از برندهایی می باشد که به خوبی طراحی شده و تمامی قواعد قوانین لازم استانداردسازی در آن رعایت شده است. تعمیر موتور یخچال سامسونگ و تعویض موتور یخچال سامسونگ و تعمیرموتور ساید بای ساید سامسونگ از جمله خدمات شرکت سامی تکنیک میبا شد. ما در نمایندگی تعمیرات سامسونگ تهران خیال شما را راحت کرده ایم تا کلیه تعمیراتی که در محل شما انجام میدهیم همراه با ضمانت نامه کتبی و برای تعمیر کلیه برد های الکترونیکی لوازم خانگی و خدمات تعمیرات لوازم برقی خانگی سامسونگ با قیمت ارزان خدمات را به شما ارایه دهیم.

موتور یخچال سامسونگ شما دچار مشکل شده؟ میخوای موتوریخچال سامسونگ تعمیر کنی؟

ما به شما تعویض موتور یخچال را پیشنهاد میکنیم.

لیست قیمت موتور یخچال

اما باز هم ممکن است شما به دلیل تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ و یا موارد دیگری رخ دهد که شما نیازمند باشید به تعمیرکار مراجعه نمایید و اطلاعاتی راجع به کارکرد یخچال فریزر و تعمیر موتور یخچال فریزر سامسونگ و تعمیر موتور ساید بای ساید سامسونگ بدست اورید ، حتما پس از مطالعه دلایل سوختن موتور یخچال و راه های تشخیص آن فکر بعدی که در سر شما می آید این است که آیا موتور یخچال قابل تعمیر بوده ؟ آیا میتوان به جای خرید موتور و تعویض آن موتور خراب را تعمیر کرد ؟ یا اگر میخواهیم موتور یخچال خریداری کنیم په موتوری برای یخچال ما بهتر بوده ؟ ما قصد داریم در این مقاله قصد داریم به تمامی این سوالات در این موضوع پاسخ دهیم .

موتور یخچال ساید سامسونگ

شرکت سازنده یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ را میتوان از تولیدکنندگان برتر دنیا معرفی کرد. محصولاتی که برند سامسونگ تولید می کند از زیبایی و دوام فوق‌العاده ای برخوردار هستند. با این حال باید در نگهداری این گونه لوازم خانگی کوشا باشیم. در نگهداری موتور یخچال سامسونگ دقت داشته باشید که با توجه به استهلاک و شیوه نادرست نگهداری و نوسانات برق عاملی می‌تواند باشد تا موجب سوختن موتور یخچال سامسونگ شود. که با روبرو شدن با این مشکل شما میتوانید با مشاوران فنی ما در تماس باشید تا بهترین نوع موتور را برای یخچال شما پیشنهاد دهند.

موتور یخچال ساید سامسونگ دارای مشخصات فنی‌ای است که توسط برچسبی که روی آن نصب‌شده مشخص‌شده است. این اطلاعات نشان‌دهنده این است که کدام کمپرسور مناسب کدام یخچال است. ازجمله این مشخصات، ولتاژ و تعداد فاز کمپرسور و نوع گازی است که کمپرسور به‌وسیله آن کار می‌کند.

تکنسین های سامی تکنیک برای شما دوستان عزیز فیلم آموزشی تهیه کردند تا نحوه تعمیر موتور یخچال و تعمیر آن را با دقت ببینید.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه علت سرما نداشتن یخچال سامسونگ

موتور یخچال سامسونگ

این گونه میتوان بیان کرد که موتورهایی که برای یخچال سامسونگ استفاده میشود بسیار کم صدا و کم مصرف در برق هستند. در بیشتر ساید بای سایدهای سامسونگ موتورهای اینورتر نصب می شود.

همچنین باید در نظر بگیرید که قیمت موتورهای اینورتر یخچال سامسونگ نسبت به موتورهای معمولی بیشتر است و همچنین در دستگاه هایی که موتور اینورتر دارند یک برد الکترونیکی دیگری به اسم برد اینورتر وجود دارد که کارکرد موتور را تنظیم می کند. همچنین میتوانید برای تعمیر برد الکترونیکی خود میتوانید از تعمیرات برد یخچال سامسونگ شرکت ما استفاده کنید.

هزینه تعویض موتور یخچال سامسونگ

حتما از خوتان پرسیدید چرا شرکت های معتبر و تکنسین های لوازم خانگی تعویض را به جای تعمیر در الویت قرار میدهند ؟

جواب سوال شما اینجاست!

 • موتور یخچال اگر تعمیر شود هیچ تضمینی وجود ندارد تا یک هفته دیگر کار میکند یا تا 10 سال دیگر
 • اگر تعمیرکار موتور یخچال  شما را به درخواست شما تعمیر کند شما نصف هزینه کمپرسور نو را باید بپردازید چون کمپرسور یا همان موتور محفظه ای کاملا سر بسته میباشد باید فقط با روش های مخصوصی باز شود بعد جوش بخورد.

و به همین دلایل تعمیر یخچال سامسونگ صورت نمیگیرد و ما به شما تعویض را پیشنهاد میدهیم پس بهتر است با نمایندگی تعمیرات سامسونگ تهران سامی تکنیک در تماس باشید.

تعویض موتور یخچال

دوست عزیز ما موتور و یا کمپرسور را تعمیر نمی کنیم کمپرسوری که تعمیر می شود هیچگونه تضمینی برای کار کردن در دراز مدت ندارد. و هر لحظه ممکن مجددا خراب شود و شما ناچارید علاوه بر هزینه تعمیرات قبلی، یک هزینه برای خرید کمپرسور نو داشته باشید. به همین دلیل تکنسین های ما به شما پیشنهاد می کنند با خرید کمپرسور نو مشکل دستگاهتان را برای همیشه حل کنید و با تعویض موتور یخچال آرامش را به خانه خود بازگردانید.

 تعمیر موتور یخچال سامسونگ

تعمیر موتور یخچال سامسونگ از موارد نادری می باشد که ممکن است برای شما رخ دهد.اما در مواردی نیز ممکن است نیازمند تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ شوید و به تعمیرکار مراجعه کنید می‌توانید دلایل نیاز به تعمیر موتور یخچال سامسونگ را از موارد زیر یافته و یا با نمایندگی تعمیرات سامسونگ تهران ما مشورت کنید.

تعمیر موتور یخچال سامسونگ

چگونه متوجه سوختن موتور یخچال سامسونگ شویم؟

کثیف بودن سیم پیچ های کندانسور

قبل از اینکه تعمیر مووتور یخچال را انجام دهید چک کنید که سیم های کندانسور که در زیر یخچال وجود دارد تمیز هستند یا خیر، ممکن است به دلیل عبور گاز از آنها موادی برروی ان ها جمع شده باشد و رسوب زده شده باشند باید آنها را تمیز کنید. عموما باید سیمهای کندانسور را سالی دوبار تمیز کرده تا عمر موتور یخچال خود را بیشتر کنید تا نیازمند تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ نشوید.

تنظیم نبودن دمای یخچال فریزر

دائم کار کردن یخچال میتواند از علایمی باشد که موتور تعویض شود. به این دلیل دمای بسیار پایین و یا دمای نامناسب اتفاق میافتد و باید دمای یخچال فریزر خود را تنظیم کنید. دمای یخچال فریزر باید بین ۳ تا ۵ درجه فارنهایت تنظیم شود. اکر دما خیلی زیاد باشد باید به موارد زیر دقت کنید که فن یخچال درست کار میکند و یا اینکه سیم پیچ های کندانسور تمیز است، شما نیز باید دقت کنید که بر روی سیم های تبخیر نیز آثار یخ‌زدگی وجود دارد یا خیر که ممکن است که در صورت بروز چنین مواردی موتور کمپرسور یخچال ایرادی ندارد.

چک کردن واشر درب یخچال

واشر درب یخچال باید کامل و سالم باشد درصورت خرابی هوای گرم می تواند وارد یخچال شود و باعث پوسیدگی و یا خرابی سیم های کندانسور شود. اگر واشر های درب یخچال شما خراب است و هوای مرطوب از اتاق وارد یخچال میشود ممکن است نیاز به تعمیر موتور یخچال سامسونگ و تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ شوید که مسئله ای جدی می‌باشد زیرا اگر این روش ادامه پیدا کند کمپرسور یخچال نمی تواند فضای یخچال را سرد کرده و دمای آن را حفظ کند.

تعویض موتور یخچال سامسونگ

 برای تعویض کمپرسور یخچال سامسونگ یا همان تعویض موتور یخچال میتوان اینگونه بیان کرد که تعمیر موتور یخچال سامسونگ به راحتی انجام می‌شود و تعمیرکاری ماهر می‌تواند آن را تعمیر کند. اما برای یک کمپرسورتعمیری تضمینی وجود ندارد که با آن یخچال فریزر شما و موتور یخچال فریزر شما برای یک روز کار کند یا برای ۱۰ سال.

سازندگان یخچال گفته اند که تعمیر موتور یخچال سامسونگ و یا کمپرسور پس از ده سال خواهد بود زیرا عمر یک کمپرسور مرغوب حدود ده سال میباشد.
در صورتی که از آنها به خوبی مراقبت شود و نکات ایمنی را رعایت کنید ممکن است تا ۱۵ سال نیز عمر کنند. قبل ازاینکه اقدام به تعویض کمپرسور یخچال سامسونگ خود کنید از تعمیر کار بخواهید عیب و ایرادهای یخچال سامسونگ و نکاتی که ممکن است به آن آسیب بزنند را به شما گوشزد کند.
اولین مورد این است که یخچال باید به صورت استاندارد نصب شود، تراز باشد و از برخورد اشیا با آن جلوگیری شود. موارد دیگری مانند کار کردن فن کمپرسور یخچال، محافظ جان، سالم بودن لوله های گاز، تنظیم دمای یخچال و تمیز کردن آن نیز مواردی باشد که به افزایش عمر موتور کمپرسور یخچال شما کمک می‌کند.

تعویض کمپرسور یخچال سامسونگ

 

 

وظیفه ی موتور (کمپرسور) یخچال چیست ؟

در حالی که خیلی ها اطلاعات مناسبی در مورد کمپرسور یا موتور یخچال ندارند ، و اگر بخواهیم به طور خلاصه کارکرد موتور یخچال را توضیح دهیم می توانیم بگویم که موتور یخچال (کمپرسور) پمپ کوچکی در زیر و پشت  یخچال قرار دارد  ، که وظیفه ی پمپاژ گاز را دارد و این کار باعث میشود که گرمای داخل یخچال به بیرون انتقال پیدا کند .

کمپرسور های یخچال از 50 سال پیش تا به حال دچار تغییرات زیادی شده است ، در حال حاضر میتوانیم به موتور های سیلندرپیستونی و اینورتر (همان خظی ) اشاره کرد ، که موتور های اینورتر در سالیان اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته به دلیل این که از تکنولوژی به روز تری استفاده می کند و صدای کمتری تولید میکند و مصرف برق آن نسبت به موتور های سیلندر پیستونی بسیار کمتر است .

امروزه موتور های اینورتر را بیشتر می توانیم در یخچال های سامسونگ مشاهده کنیم. ما در نمایندگی تعمیرات سامسونگ تهران همراه شما هستیم تا بهترین انتخاب موتور را برای دستگاهتان انجام دهیم.

 

قیمت موتور یخچال سامسونگ و سایدبای ساید سامسونگ

تعویض موتور یخچال سامسونگ

هزینه های تعمیر موتور یخچال سامسونگ و تعمیر موتور یخچال ساید بای ساید سامسونگ شما را به این فکر فرو برد که قیمت موتور یخچال ساید بای ساید سامسونگ چقدر میباشد. از آنجایی که سامسونگ موتور های بسیار عالی و با کیفیت تولید می کند و فقط برای یخچال های سامسونگ و بعضی از برندهای دیگر استفاده می شود قیمت موتور و کمپرسور های سامسونگ که اینورتری یا اینورتری نیستند نیز متفاوت می باشد. اگر شما بخواهید یک موتور یخچال یا کمپرسور سامسونگ ساید بای ساید نو داشته باشید لازم است هزینه‌ای حدود یک و نیم میلیون تومان بپردازید. قیمت موتور یخچال سامسونگ متغیر بوده و با توجه به اینکه بیشتر این موتور ها وارداتی می باشد به ارز بستگی دارد و با توجه به نوسانات ارز قیمت آنها نیز متفاوت می‌شود. همچنین اگر موتور یخچال سامسونگ شما اینورتر باشد قیمت آن نسبت به موتورهای معمولی ممکن است حدود ۳۰۰ الی ۴۰۰ هزار تومان گرانتر است.

 

اجزای تشکیل دهنده کمپرسور موتور یخچال

دانستن اجزای تشکیل دهنده کمپرسور و نحوه کارکرد ان اصلا اهمیت ندارد تا زمانی که شما نیازمند تعمیر موتور یخچال سامسونگ میشوید این فکر که کار کمپرسور در یخچال فریزر چیست و تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ چه هزینه هایی در بر دارد که حتما باید انجام شود.
کمپرسور یک مجموعه مکانیکی است که میل لنگ، پیستون و سوپاپ آن را تشکیل می دهد با توجه به اینکه کمپرسور وظیفه گردش و سرد کردن گاز مبرد در اپراتور را برعهده دارد. میل لنگ که باعث چرخش و همچنین به گردش درآوردن گاز در آن را بر عهده دارد باعث می‌شود که جریان تبرید در حال انجام باشد و دمای یخچال سرد شود.

 

علت خرابی موتور کمپرسور یخچال سامسونگ

از آنجایی که تعمیر یخچال سامسونگ شما این را با هزینه‌های بسیار زیادی روبرو میکند شما به دنبال راه هایی برای جلوگیری از خرابی موتور کمپرسور یخچال سامسونگ خواهید بود و به دلایل خرابی این موتور علاقه‌مند می‌شوید عواملی از جمله:

گرفتگی فیلتر اب

فیلتر آب باید هر شش ماه یکبار تعویض شود تا به موتور کمپرسور یخچال فشار وارد نشود.

صفحه تنظیم دما

اگر این صفحه ناقص باشد یا دارای ایراد دمای واقعی را نشان نمیدهد و درنتیجه تنظیمات دمای یخچال به موتور یخچال اسیب میرساند.

سوئیچ تنظیم یخچال

این ایراد ممکن است به سوختن موتور و کمپرسور یخچال منجر شود پس بهتر است حتما بررسی گردد.

وموارد دیگر از جمله فشار وارده و نوسانات جریان برق که منجر به خرابی و در نتیجه تعمیر موتور یخچال سامسونگ میگردد.

موتور یخچال ساید سامسونگ

تعمیر و یا تعویض موتور کمپرسور یخچال سامسونگ

با توجه به مواردی که گفته شد اگر دمای یخچال فریزر به شدت سرد بود و یا اینکه به طور متناوب کار می کرد بهتر است که به تعمیر موتور یخچال سامسونگ و یا تعمیر کمپرسور یخچال سامسونگ اقدام کنید. تا زمانی که شما از عملکرد صحیح یخچال برای رفع عیوب آن اطمینان حاصل پیدا نکرده اید نیازی به تعویض موتور کمپرسور یخچال سامسونگ ندارید. تشخیص اینکه موتور یخچال وکمپرسور یخچال سامسونگ شما سوخته و یا نیازمند تعویض می باشد بر عهده یک تعمیرکار کارآزموده و ماهراست.

 

تعمیر موتور کمپرسور تمام مدل های یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر موتور یخچال سامسونگ به دلیل گسترده بودن موتور ها و انواع موتورهای استفاده در یخچال سامسونگ و یخچال های ساید بای ساید سامسونگ مورد استفاده قرار می‌گیرد باید بر عهده یک تعمیرکار باشد که تمامی آموزش‌های خاص در این زمینه را دیده باشد و از تجربه کافی در تعمیر آن بهره مند باشد. خوشبختانه موتورهای اینورتر و غیر اینورتر یخچال فریزرهای ساید بای ساید سامسونگ امروزه از کیفیتی بسیار عالی برخوردار بوده و به ندرت به تعمیر نیازمند میشود اما در صورت مشاهده هرکدام از دلایلی که گفته شد بهتر است برای تعمیر موتور یخچال سامسونگ به نمایندگی تعمیرات سامسونگ تهران ما مراجعه کنید.

 

دلایل صدای زیاد موتور یخچال سامسونگ

تعویض موتور یخچال سامسونگ

اگر شما یخچال فریزر خود را به تازگی خریده اید و به دلیل سروصدای بسیار زیاد آن فکر میکنید به تعمیر موتور یخچال سامسونگ نیازمند هستید، بهتر است ابتدا به مواردی که ممکن است به سر و صدای زیاد موتور منجر شود رسیدگی کنید:
اول اینکه یخچال فریزر شما ممکن است به چیزی برخورد کند بهتر است یخچال را مقداری جلوتر آورده و فاصله ان با دیوار و اشیا را حفظ کنید‌.
بهتر است یخچال فریزر خود را به درستی تراز کنید و آن را در سطح صاف قرار دهید اگر چنین مواردی را انجام دادید و باز هم سر و صدای زیادی ایجاد شد بهتر است که از نمایندگی تعمیرات سامسونگ تهران ما مراجعه نموده تا از صحت و درست کار کردن موتور کمپرسور یخچال سامسونگ خود اطمینان حاصل نمایید.

 

تشخیص سوختگی موتور کمپرسور یخچال سامسونگ

در هنگام تعمیر موتور یخچال سامسونگ در بعضی از موارد باید به سوختن موتور یخچال شک کنیم.
مواردی از جمله روشن نشدن یخچال، روشن شدن یخچال با سر و صدای بسیار زیاد، سر و صدای زیاد یخچال که دلایل و عوامل گوناگونی دارد، نوسانات ناگهانی برق، موتور یخچال روشن نشود، یکسره کار کردن یخچال و دمای نامتعادل یخچال مواردی است که ممکن است به شما این نکته را گوشزد کند که موتور یخچال شما سوخته است و نیازمند تعویض موتور کمپرسور یخچال خود هستید.

تعویض موتور یخچال سامسونگ

علت کار نکردن موتور یخچال سامسونگ

در تعمیر موتور یخچال سامسونگ این موارد ممکن است بر بخورید که در تعمیر موتور ساید بای ساید سامسونگ موتور یخچال شما کار نکند.
عواملی از جمله خراب بودن یخساز یخچال، خراب بودن فن یخچال و کار نکردن درست کمپرسور، تنظیم نمودن دما، خراب بودن صفحه کنترل و همچنین نوسانات برق و درست وصل نبودن یخچال به پریز برق مواردی می باشد که منجر می‌شود یخچال شما کار نکرده و روشن نشود.
این مسائل باعث میشود که در طول گذر زمان به موتور یخچال شما آسیب رسیده و ممکن است که موتور یخچال شما کار نکند. در بعضی مواقع نیست کم بودن فشار گاز و درست کار نکردن کمپرسور و نیازمند تعمیر بودن کمپرسور منجر می‌شود موتور یخچال شما کار نکند و شما نیازمند تعمیر موتور یخچال سامسونگ و یا تعویض موتور یخچال سامسونگ گردید.

 

آیا می توانیم برای یخچال های سامسونگ از موتور های دیگری نیز استفاده کنیم ؟

در جواب این سوال باید بگویم که بله ، میتوانید از نمایندگی تعمیرات سامسونگ تهران ما (سامی تکنیک) کمک بگیرید که هر کمپرسوری با هر مارکی برای یخچال خود استفاده کنید در نتیجه شما می توانید از هر موتور یخچالی برای یخچال خود استفاده کنید اما باید حجم موتور یخچال را در نظر بگیرید ،  به عنوان مثال شما با در نظر گرفتن حجم موتور

شناسه موتور میتوایند از موتور امبراکو برای ساید بای ساید سامسونگ استفاده کنید ، و استفاده از موتور های دیگر برای یخچال مشکلی ایجاد نمیکند .

دانلود کاتالوگ و دفترچه راهنمای انواع موتور یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ

لیست نمایندگی تعمیرات سامسونگ تهران 

 نمایندگی تعمیر موتور یخچال سامسونگ در شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

33 201 264

266 94 227

نمایندگی تعمیر موتور یخچال سامسونگ در غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443

175 70 440

نمایندگی تعمیر موتور یخچال سامسونگ در مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88

نمایندگی تعمیر موتور یخچال سامسونگ در شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77

20 دیدگاه

 • سلام خواستم ازتون تشکر کنم مطالبی که داخل مقالتون گذاشتید جامع و کامل بود تمام سوالاتی که داشتم رو تونستم تو مطلبتون پیدا کنم خسته نباشید و خدا قوت

  • سلام دوست عزیز
   خوشحالیم که مطالب سایت ما به شما کمک کرد. تکنسین های سامی تکنیک بدون در نطر گرفتن محدودیت زمانی در کنار شما هستند.

 • میخواستم بدونم درجه یخچال وفریزر رو چند باید باشه چون یخ میزنه درجه یخچال رو 3 گذاشتم وفریزر روی 20-گذاشتم آیا درسته یا باید تنظیم کنم؟

 • سلام وقتتون بخیر از کجا بفهمیم کیفیت موتور یخچال ساید سامسونگ چجوریه؟

  • دوست عزیز سلام
   شرکت سامی تکنیک از کمپرسورهای با کیفیت و مناسب ترین قیمت استفاده میکند شما میتوانید با خیال راحت با مشاوران ما در ارتباط باشید تا شما را برای انتخاب بهترین موتور راهنمایی کنند.

 • سلام خواستم تشکر کنم من دانشجو هستم و برای تحقیق از انواع موتور یخچال موتور یخچال ساید سامسونگ را برای تحقیقم انتخاب کردم مطالب شما خیلی به من کمک کرد تا بتونم اطلاعات خوبی بگیرم ممنونم از محتوا ی سایتتان.

  • دوست عزیز سلام
   خیلی مفنخر و خوشحال هستیم که توانسته ایم برای شما مفید باشیم.

 • سلام موتور یخچال ساید سامسونگ با موتور فریزرریکی است یا با هم فرق میکند؟

 • سلام برای موتور یخچال ساید سامسونگ چه برندی از موتور خوبه؟

  • دوست عزیز سلام
   برندهای امبراکو , دامپر و هایتک میتوانید استفاده کنید.

  • دوست عزیز سلام
   تمام موتورها برای دستگاه شما خوب هستند اما موتور امبراکو بهترین گزینه برای یخچال شماست.

  • دوست عزیز سلام
   کمپرسورهای زیادی در بازار موجود میباشند که تمامی آنها را میتوان روی یخچال سامسونگ نصب کرد.اما بهترین مارک موتور یا کمپرسور یخچال ( سکاپ , امبراکو , دامپر , هایتک) میتوان نام برد.

  • دوست عزیز سلام
   تمامی کمپرسورهای سامسونگ موجود در این مرکز اصل و کره ای می باشند.

 • سلام برای موتور یخچال ساید سامسونگ موتور هایتک خوبه؟

  • دوست عزیز سلام
   بله موتور های هایتک جز کمپرسورهای خوب در بازار هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *