تعمیر برد یخچال دوو Daewoo

تعمیر برد یخچال دوو

دوست من, از رای شما سپاسگذاریم.

تعمیر برد یخچال دوو Daewoo بسیار حساس است. چنانچه که هنگام تعمیر اتصالات به درستی برقرار نشود ممکن است بسوزد پس برای شناسایی علت خرابی برد یخچال دوو و برد ساید دوو تا انتهای مقاله با ما همراه باشید. البته در این حالت نیاز به ریست برد یخچال دوو یا تعویض علت خرابی برد یخچال دوو است. از این رو تعمیر برد یخچال دوو Daewoo بسیار کار حساس و نیازمند تخصص است. بهترین تعمیرات برد یخچال دوو زمانی قابل اجراست که سریعا به خرابی آن پی برده باشید. برای اینکار هنگام مشاهده هرگونه اختلال در یخچال دوو باید اقدام به تعمیر یخچال دوو کنید و از تکنسین های ماهر درخواست چک تمام قطعات داخل یخچال نمایید. برای استعلام قیمت برد یخچال دوو میتوانید با مشاوران ما در ارتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند. 

برد ساید دوو

تعمیر برد یخچال ساید بای ساید دوو

یکی از تخصصی ترین تعمیرات یخچال ساید بای ساید دوو، تعمیر برد است؛ زیرا برد یخچال ساید بای ساید دوو بسیار حساس تر از دیگر یخچال ها است. اگر این سیستم در یخچال ساید بای ساید دچار هر گونه نقص و خرابی باشد، اختلال زیادی در سیستم سرمایشی یخچال پیش می آید. پس در نظر داشته باشید برد ساید دوو قطعه حساسی در یخچال است.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه ارورهای ساید بای ساید دوو

عیب یابی یخچال دوو

برای تعمیر برد یخچال ساید بای ساید دوو می توانید از ما درخواست تیم پشتیبانی درخواست نمایید تا نیروهای ما در زمان کوتاه در منزل خود شما به صورت تخصصی به تعمیر برد یخچال ساید دوو شما بپردازند و هزینه تعمیر برد یخچال ساید دوو شما کاهش یابد.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه ارور یخچال فریزرهای دوو

آشنایی با برد یخچال دوو

برد یخچال دوو مهمترین قطعه در داخل یخچال است. عملا یخچال ها بدون برد نمی توانند کار کنند زیرا وظیفه ی کنترل کننده مکانیکی و ترموستات را بر عهده دارد. اگر این سیستم حیاطی در یخچال و یا ساید بای ساید دچار کوچکترین خرابی باشد، فاجعه بزرگی رخ می دهد و تمامی قطعات دیگر یخچال به درستی کار نخواهد کرد و یخچال به زندگی نباتی وارد می شود. از این رو هنگام مواجه شدن با برد خراب، باید سریعا به فکر تعمیر آن باشید. سریعترین و بهترین کار در این تایم تماس با مرکز خدمات سامی تکنیک است. سامی تکنیک نه تنها دارای برترین نمایندگی مجاز تعمیرات یخچال است بلکه هزینه تعمیر مناسب تری نسبت به دیگر موسسه ها درخواست کرده و با ضمانت برد یخچال شما را تعمیر کنیم.

در این قسمت شما برد را ملاحظه می کنید که این قطعه قلب تپنده یخچال است اگر این قطعه دچار مشکل شود تمام اجزای یخچال به درستی کار نمیکند.

علت خرابی برد یخچال دوو

اگر به دنبال علت خرابی برد یخچال دوو هستید این را در نظر بگیرید که برد یخچال به دلیل نوسانات برق ممکن است دچار خرابی و سوختگی شود.

4 علت مهم خرابی برد دوو را میتوان به این موارد ذکر کرد:

نوسانات برق

خرابی قطعات برد الکترونیکی

ورود آب به برد یخچال دوو

فرسوده شدن قطعات برد یخچال

  زمانی که علائم خرابی برد یخچال دوو را مشاهده کردید هر چه زود برای تعمیر آن اقدام نمایید، می توانید با هزینه تعمیر برد یخچال دوو کمتری روبرو شوید.

علت خرابی برد یخچال دوو

در بیشتر موارد علت خرابی برد یخچال دوو منجر به خرابی دیگر قطعات داخلی همچون موتور یخچال می شود. با مشاهده ی نشانه های زیر به خرابی برد یخچال فریزر خود شک نمایید:

ارور دادن یخچال دوو به منظور عدم تولید سرما کافی در یخچال

خاموش و روشن شدن ناگهانی یخچال دوو

خرابی صفحه نمایش

دیسپلی با برد یخچال ارتباط برقرار نمی کند

یخچال برق دارد اما سرما نمی دهد

عدم ارتباط سنسور با برد اصلی یخچال دوو

ورود هر گونه ضربه ی فیزیکی به یخچال در حین جابه جایی یا ضربه زدن با هرگونه اشیا بر پشت یخچال

اگر شما با این علائم خرابی برد یخچال دوو  مواجه شده اید سریعا با مرکز تعمیرات ما تماس بگیرید.

برد ساید دوو

علائم خرابی برد یخچال دوو

میتوان اینگونه بیان کرد که برد یخچال daewoo از اصلی‌ترین بخش‌ یخچال است. البته به مرور زمان ممکن است که این بخش مهم در اثر عوامل مختلف دچار مشکل شود:

 • خاموش شدن موتور یخچال
 • صدای بلند و غیرعادی یخچال
 • ظاهر شدن ارور مربوط به برد
 • وجود نوسانات برقی
 • اتومات نکردن یخچال
 • کار نکردن فن یخچال
 • روشن نشدن دستگاه
 • وجود برفک در یخچال

قیمت برد یخچال دوو

قیمت برد یخچال دوو به عوامل زیادی بستگی دارد؛ از جمله به نوع و علت خرابی برد یخچال دوو، نوع مدل یخچال، قیمت لوازم اولیه، نوع سیستم برای تعمیر، هزینه ی قطعات وارداتی، نوسانات کشور ایران و… بنابراین تخمین هزینه تعمیر برد یخچال دوو تنها با تست برد یخچال شما و اطلاع از مدل یخچال شما امکان پذیر است.

امروزه با توجه به موارد ذکر شده نمی توان هزینه تعمیر برد یخچال ساید دوو ثابتی بیان کرد. البته به میزان ظرفیت موتور و نوع ساخت برد نیز بستگی دارد. شما عزیزان می توانید برای استعلام قیمت به روز با مشاوران سامی تکنیک در تماس باشید تا به صورت رایگان شما را راهنمایی نمایند.

تعمیرگاه سامی تکنیک برای خدمات تعمیر با بیش از چندین سال سابقه، در سراسر کشور عزیزمان به شما خدمات می دهد. نیروهای ما برای راحتی حال شما تمامی خدمات را به صورت آنلاین و در محل زندگی شما ارائه می دهد.

تعمیر یخچال جنرال الکتریک قدیمی

تعمیر برد فریزر دوو

یخچال فریزر دوو برای بسیاری از صنعت ها و خانه ها کاربرد دارد. این فریزرها دارای برد اصلی است که ورودی های حسی را از حسگرهای مختلف از فریزر، زمان کارکرد موتور یخچال، تعداد دفعاتی که درها باز شده اند، فن ها و غیره جمع آوری می کند. در صورت بروز ایراد در برد دیگر خبری از خنک شدن این یخچال نخواهد بود.

مهمترین نشانه ی خرابی برد یخچال فریزر دوو، نبود سرما در فریزر است. برای تعمیر برد یخچال دوو Daewoo و فریزر دوو می توانید از کارکنان ما درخواست همکاری نمایید تا آن را به بهترین شکل برای شما ریست برد را انجام دهند و به تعمیر یخچال دوو شما بپردازند؛ زیرا این قطعه از حساسیت بالایی برخوردار است و وارد شدن آسیب بیشتر بر هزینه تعمیر برد یخچال دوو می افزاید.

در این فیلمی که تکنسین های سامی تکنیک برای شما تهیه کرده اند برد یخچال فریزر دوو است. که توسط متخصصین تعمیر برد مرکز ما تعمیر شده است. مشکلی که این دستگاه با آن مواجه شده است مواد غدایی داخل یخچال گرم شده بود و تمام غداهای منجمد آب شده بود و چراع نمایشگر صفحه دیسپلی روشن و موتور یخچال کار نمیکرد. که با تعمیر برد یخچال دوو مشکل دستگاه برطرف شد.

هزینه تعمیر برد یخچال دوو بستگی به بسیاری از موارد دارد که هنگام تعمیر برد یخچال دوو باید به آن دقت نمایید. برای قیمت برد یخچال دوو ساید میتوان به مهمترین اصل برای تعمیر برد یخچال فریزر عدم جابجایی و تعمیرات با کیفیت برد یخچال اشاره کرد.

 نحوه تماس با مرکز تخصصی تعمیر برد

در صورتی که یخچال فریزر یا ساید بای ساید شما با مشکلی روبرو شد، به منظور انجام تعمیرات شما می‌توانید با تعمیرگاه مجاز سامی تکنیک بعنوان یک مرکز معتبر تعمیرات یخچال دوو در تهران تماس بگیرید. در اولین تماس، ابتدا یکی از متخصصان ما در یک مشاوره تلفنی تلاش می کنند ایراد دستگاه را پیدا کنند. در این مرحله در صورتی که مشکل جزئی ای وجود داشته باشد شما قادر خواهید بود خود، آن را برطرف نمایید. در غیر این صورت، می توانید درخواست کنید که یکی از متخصصان ما برای رفع مشکل در منزل یا محل مورد نظر شما حضور یابند. در این حالت، تکنسین های ما ظرف مدت حداکثر۲ ساعت در محل حاضر شده و به ارائه سرویس و خدمات می پردازند

پیشنهاد ما به شما : مطالعه تعمیر موتور یخچال دوو

لیست  نمایندگی های تعمیر برد یخچال دوو

نمایندگی خدمات تعمیر در شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

33 201 264

266 94 227

نمایندگی خدمات تعمیر دوو در غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443

175 70 440

نمایندگی خدمات تعمیر در مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88

نمایندگی خدمات تعمیر در شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77

12 دیدگاه

  • دوست عزیز سلام
   بله ما تعمیر برد یخچال دوو را در تمام مناطق تهران و کرج انجام میدهیم.

  • دوست عزیز سلام
   نوسانات برق و مصرفی بودن قطعات برد را میتوان از علت خرابی برد یخچال دوو نام برد.

 • سلام اگر علت خرابی برد یخچال دوو نوسانات برق است با سه راهی مناسب این اتفاق دیگه نمیافتد؟

  • دوست عزیز سلام
   شما با داشتن محافظ مناسب میتوانید بخشی از خرابی برد یخچال دوو را بگبربد.

 • سالام میخواستم واقعا از تیم و مشاورانی که مجموعتون داره تشکر کنم من برای تعمیر برد یخچال دوو مزاحمتون شدم و بدون معطلی و زمان بندی که گفتید اومدم برد و تحویل گرفتم واقعا از وقت شناسیتون ممنونم بنده شکری هستم اگر خاطرتان باشد.

  • دوست عزیز سلام
   مفتخر هستیم که برای تعمیر برد یخچال دوو تیم ما را انتخاب کردید هدف ما خدمت رسانی به شماست.

  • دوست عزیز سلام
   فرمانده یخچال برد است که فرماندهنده روند کار یخچال است پس اگر برد بسوزد یخچال کار نمی کند.

 • سلام وقتتون بخیر تعمیر برد یخچال دوو چقدر طول میکشه شاغل هستم و درخواست تکنسین دارم.

  • دوست عزیز سلام
   بستگی به میزان خرابی به وجود آمده یر روی برد زمان تعمیر برد یخچال دوو از یک ساعت الی 1روز کاری زمان میبرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *