ارور HRS یخچال جنرال الکتریک

ارور یخچال جنرال الکتریک

ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک حاکی از این است که برد الکترونیکی اصلی یا همان ارور ساید GE دچار مشکل شده است. در این موارد برد الکتریکی اصلی دچار سوختگی می شود. وقتی برد اصلی دچار مشکل گردد ارور HRS بر روی نمایشگر نمایش داده می شود. برای تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک می توانید با شرکت سامی تکنیک تماس بگیرید.

با یک تماس آرامش را دوباره به خانه هایتان باز میگردانیم . تخصص ما تعمیر یخچال ، تعمیر ماشین لباسشویی و تعمیر ماشین ظرفشویی در انواع برند ها توسط تکنسین های با تجربه و آگاه در سراسر تهران می باشد

پنل یخچال جنرال الکتریک

ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک چیست؟

رایج ترین اروری که در یخچال های جنرال الکتریک بر روی نمایشگر نمایش داده می شود ارور  HRS می باشد. زمانی که ارور  HRS در یخچال جنرال الکتریک بر روی نمایشگر ظاهر شود یخچال به هیچ وجه ممکن کار نمی کند. و فقط لامپ های داخل و LED آن روشن می شود. ارور HRS در یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک یکی از بدترین و پر هزینه ترین ارورهای این یخچال می باشد.

علت ارور HRS یخچال جنرال الکتریک (GE)

ارور HRS در  تعمیر یخچال جنرال الکتریک حاکی از این است که برد الکترونیکی اصلی یخچال (Main Board) دچار مشکل شده است. در 90% موارد برد الکتریکی اصلی دچار سوختگی می شود. وقتی برد اصلی دچار مشکل گردد ارور HRS بر روی نمایشگر نمایش داده می شود. برای تعمیر برد یخچال می توانید با شرکت سامی تکنیک تماس بگیرید.

راه حل جلوگیری از بروز ارور HRS

دلیل اصلی بروز مشکل برای برد الکتریکی اصلی یخچال جنرال الکتریک(GE)، نوسانات پی در پی و شدید برق می باشد. ممکن است برق ضعیف باشد و یا جریان برق ورودی بیشتر از حد مجاز باشد. در هر صورت آسیب جدی به برد اصلی یخچال می زند.

از محافظ برق استفاده کنید. چون محافظ برق جریان برق کمتر یا بیشتر از حد مجاز را قطع می نماید. در نتیجه طول عمر برد الکتریکی یخچال جنرال الکتریک افزایش می یابد.

تعمیر ارور HRS در یخچال جنرال الکتریک

دوستان عزیز به دلیلی اینکه مشکل از برد الکتریکی اصلی یخچال می باشد تعمیر یا تعویض آن کار تکنیسین تعمیر یخچال می باشد. ولی در صورتی که ارور HRS را بر روی نمایشگر مشاهده نمودید، هرچه سریع تر یخچال را از برق بیرون بکشید و با تعمیرگاه مجاز تعمیر یخچال فریزر تماس بگیرید.

قیمت موتور یخچال جنرال الکتریک

همانطور که گفته شد قیمت موتور یخچال جنرال الکتریک ممکن است برای شما زیاد باشد اما در مقایسه با تعمیر موتور یخچال جنرال الکتریک، مناسب تر به نظر می‌رسد. عمر مفیدی که برای موتور یخچال جنرال الکتریک در نظر گرفته شده برابر با 15 تا 20 سال است و بعد از این مدت مشکلات بسیاری برای این قطعه دیده خواهد شد که شما را مجاب به تعویض موتور یخچال جنرال الکتریک می‌کند.

موتورهایی که در این دستگاه مورد استفاده قرار می‌گیرند، دو نوع متفاوت دارند که این دو نوع را می‌توان اینورتری و غیر اینورتری دانست. هر یک از این انواع با توجه به ویژگی‌هایی که دارند، از قیمت متفاوتی برخوردار هستند و با توجه به اینکه امروزه قیمت‌ها ثبات ندارند، شما میتوانید برای استعلام قیمت موتور یخچال جنرال الکتریک با شرکت سامی تکنیک در ارتباط باشید .

 

ارور HRS ساید بای ساید جنرال الکتریک

ارور HRS ساید بای ساید جنرال الکتریک و یخچال پروفایل، نشان دهنده وجود یک مشکل از سمت برد الکترونیکی اصلی یخچال می باشد.

زمانی که قطعات الکترونیکی برد اصلی یخچال معیوب می شوند و دیگر کارایی سابق خود را ندارد، بر روی نمایشگر یا مانیتور یخچال ساید بای ساید جنرال الکتریک (General Electric) ارور یا کد خطا چشمک زن hrs نمایش داده می شود.

ارو hrs به صورت خود به خود حل نمی شود زیرا مشکل از سمت برد الکترونیکی اصلی یخچال می باشد و باید مشکل به صورت کامل بازبینی و برطرف گردد.

تاثیر نوسانات برق در بروز کد خطا HRS

یکی از اصلی ترین دلایلی که می توان برای اتفاق افتادن و به وجود آمدن ارور یا کد خطا HRS در انواع مدل های یخچال فریزر و ساید بای سایدهای آمریکایی General Electric در نظر داشت، وجود نوسانات شدید برق می باشد.

زمانی که یخچال به صورت مستقیم و بدون محافظ به برق متصل شود دیگر راهی برای از بین بردن نوسانات وجود ندارد و خیلی راحت منجربه سوختن برد الکترونیکی اصلی یخچال جنرال الکتریک می گردد.

تعمیر یا تعویض برد یخچال جنرال الکتریک

زمانی که ارور یا کد خطا HRS رخ می دهد در کل 2 حالت وجود دارد:

تعمیر برد الکترونیکی

تعویض برد الکترونیکی

 

ارور ساید GE قابل تعمیر می باشد و نیازی به تعویض برد اصلی یخچال نخواهید داشت. به همین دلیل همیشه پیشنهاد می شود اول اقدام به تعمیرات برد نمایید سپس در صورتی که این امر امکان پذیر نبود و برد الکترونیکی خیلی آسیب دیده باشد اقدام به تعویض برد اصلی نمایید.

تعویض کامل برد اصلی یخچال جنرال الکتریک دارای هزینه زیادی می باشد. البته باید اول دعا کرد که برد متناسب با یخچال شما در بازار پیدا شود.

زیرا یخچال جنرال الکتریک یک برند آمریکایی است و به خاطر تحریم ها قطعات زیادی از این یخچال به فراوانی در بازار یافت نمی شوند.

این دلیل خود باعث می شود که اغلب مشتریان اول به فکر تعمیرات برد یخچال باشند تا تعویض کامل برد الکترونیکی.

رفع خطا HRS بدون تعویض و تعمیر برد الکترونیکی

زمانی که خطای HRS  یا همان ارور ساید GE بر روی نمایشگر نشان داده می شود تمام دکمه های پنل نمایشگر یخچال قفل می شوند و کار نمی کنند.

ابتدا سیم اصلی برق یخچال را به مدت 30 دقیقه از برق بیرون بکشید.

بعد از گذشت 30 دقیقه یخچال را به برق بزنید.

در صورتی که مجددا ارور یا کد خطا HRS بر روی نمایشگر ظاهر شد راهی جز تعمیر فیزیکی یا تعویض برد نخواهید داشت.

در غیر این صورت برنامه اصلی برد الکتریونیکی مجددا ریستارت می شود و یخچال همانند قبل کار خواهد کرد.

کد خطا HRS در کدام یخچال ها وجود دارد؟

در برندهای آمریکایی مخصوصا:

  • جنرال الکتریک
  • پروفایل
  • کنمور
  • هات پوینت

این ارور یا کد خطا به وفور نمایش داده می شود. در تمامی برندها نیز کد خطا فوق فقط به خرابی برد الکترونیکی اصلی یخچال اشاره دارد.

یکی دیگر از خدمات اصلی شرکت سامی تکنیک ، تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک می‌باشد . تکنسین ما برای کاهش هزینه های شما عزیزان، سعی در تعمیر قطعات به جای تعویض آنها دارند و پایین ترین قیمت برد یخچال جنرال الکتریک را برای شما به ارمغان میاورد.

با این کار علاوه بر کاهش هزینه های تعمیرات، کیفیت کار نیز افزایش پیدا می‌کند.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم، برای استعلام قیمت برد یخچال جنرال الکتریک با ما در تماس باشید .

در صورت بروز ارور ساید GE و رفع مشکل در خصوص دستگاهتان میتوانید با شماره های شرکت تماس بگیرید.

اگر به هر دلیلی موفق به برقراری تماس با دفاتر ما نشدید می توانید به صورت مستقیم با شماره 09126973783 تماس بگیرید

نمایندگی تعمیر یخچال در نواحی مختلف تهران

نمایندگی تعمیر یخچال شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

 266 94 227 021

 133 20 264 021

نمایندگی تعمیر یخچال غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

 175 70 440 021

 440 82 443 021

نمایندگی تعمیر یخچال مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

 

 58 02 58 88 021

نمایندگی تعمیر یخچال شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

 

 37 26 40 77 021

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *