آموزش تنظیمات صفحه نمایش یخچال ال جی

آموزش تنظیمات صفحه نمایش یخچال ال جی

دوست عزیز به این مطلب رای دهید.

آموزش تنظیمات صفحه نمایش یخچال ال جی یکی از آموزش های ما برای شما عزیزان می باشد ما با به کار گرفتن تکنسین فنی و مجرب و متخصص آماده خدمت رسانی به شما عزیزان برای نصب، سرویس و تعمیر یخچال ال جی هستیم. شما میتوانید بدون محدودیت زمانی با مشاوران ما با شماره 09214104100 در ارتباط باشید تا به صورت رایگان شما را راهنمایی کنند. تنظیم دما یخچال ال جی یکی از راهکارهایی است که میتوانید عمر دستگاه خود را بالا ببرید. صفحه نمایش یخچال ساید ال جی که بر روی یخچال شما است تمام اطلاعات و دستورات را برای کارایی بهتر یخچال فراهم میکند.

تنظیم دمای یخچال ال جی

درخواست تعمیرکار برای تعمیر یخچال ال جی

آموزش تنظیم دمای یخچال فریزر ال جی

استفاده نادرست و تنطیم نکردن دمای یخچال باعث بروز مشکل در یخچال شما می شود با تنطیم دمای یخچال ال جی خود میتوانید طول عمر بیشتری به یخچال خود بدهید.

تنظیم دمای یخچال فریزر ال جی در زمستان و تابستان فرق دارد.

در زمستان به دلیل سرد بودن دمای هوا و فشار نیامدن به یخچال و ساید بای ساید درجه بین 17- تا 19- قرار دهید.

و در فصل تابستان هم میتوانید دمای یخچال فریزر خود را به 18- تا 21- تغییر دهید.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه ارور ساید بای ساید ال جی

تنظیمات صفحه نمایش یخچال ال جی

 آموزش کلیدهای نمایشگر یخچال ال جی

هر کدام از کلیدهای نمایشگر ال جی که بر روی صفحه نمایش یخچال ساید ال جی برای شما یک حالتی را انجام میدهند که با دانستن هر کدام از این کلیدها میتوانید به راحتی عملکرد یخچال خود را بهبود ببخشید با ما همراه باشید تا هر کدام را برای شما توضیح دهیم.

کلید fridge

این کلید که بر روی پنل یخچال ساید بای ساید ال جی قرار دارد دمای یخچال را تنظیم می کند و باعث تنظیم دما یخچال ال جی می شود. شما میتوانید این دکمه را برای ۳ الی ۶ ثانیه نگه دارید تا دما روی نمایشگر ساید ال جی، به حالت چشمک زن در آید. سپس با هر بار فشردن این کلید می توانید دما را تغییر و افزایش و یا کاهش دهید.

کلید freezer

این دکمه در نمایشگر یخچال ساید ال جی برای تنظیم کردن دمای فریزر مورد استفاده قرار می گیرد. برای تنظیم دمای فریزر خود کلید freezer را برای ۳ تا ۵ ثانیه فشار دهید. تا دما روی نمایشگر به حالت چشمک زن درآید، انگشت خود را بردارید و میتوانید دما را تغییر دهید.

کلید refrigerator

بر روی نمایشگر یخچال ساید ال جی شما کلیدهای freezer و fridge وجود دارد. این کلید عملکردی مشابه fridge دارد که برای تنظیم دمای در پنل ساید ال جی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین شما ممکن است با عبارت fridge refrigerator مواجه شوید که این کلید نیز مربوط به تنظیمات دما در پنل ساید ال جی است. تنظیمات دما با این کلید را به ترتیبی که بیان کردیم، انجام دهید.

کلید Lock child

کلید Lock Child که در نمایشگر یخچال ساید ال جی شما وجود دارد برای برای قفل کردن نمایشگر یخچال مورد استفاده قرار می گیرد. برای اینکه نمایشگر را قفل کنید، کافی است این کلید را برای ۳ ثانیه نگه دارید. این کلید برای قفل کردن و دست نزدن کودک شما به پنل نمایشگر است.

کلید Express Freeze

express freeze در یخچال ال جی یعنی خیلی زود و سریع موادی که داخل فریزر میگذارید یخ بزند. کلید Express Freeze در نمایشگر یخچال ساید ال جی به انجماد سریع مواد غذایی در فریزر کمک می کند و باعث منجمد شدن سریعتر مواد غدایی شما می شود. برای این کار میتوانید این کلید را برای ۳ الی ۶ ثانیه نگه دارید. اگر مواد غذایی در حالت عادی در عرض یک ساعت منجمد می شود، با این تنظیمات در عرض ۳۰ دقیقه منجمد خواهد شد.

کلید Express Cool

از دکمه برای تنظیم دما یخچال ال جی و خنک کنندگی یخچال استفاده می شود. یعنی شما با فشردن این کلید میتوانید مواد غذایی در یخچال را خنک نگه دارید این دکمه برای خنک کنندگی سریع نوشیدنی های شما و بستنی استفاده میشودشما میتوانید با نگه داشتن کلید برای مدت زمان ۳ الی ۶ ثانیه این کار را انجام دهید.

کلید Hygiene fresh

این دکمه برای جلوگیری از باکتری درون یخچال شما ایجاد شده که با داشتن فیلتر های موجود باکتری های درون یخچال شما را از بین میبرد. با این فیلتر هر گونه باکتری که بر اثر ماندن بیش از حد سبزیجات و مواد غذایی در یخچال بوجود آمده، از بین می رود.

کلید Eco friendly

معنی eco friendly در یخچال یعنی کاهش مصرف انرژی یخچال شماست. Eco friendly بر روی نمایشگر ال جی شما به معنی کاهش مصرف انرژی است زمانی که به یک سفر طولانی و یا کوتاه می روید یخچال شما مدام باز و بسته نمیشود با فشردن این دکمه باعث کاهش مصرف انرژی و کاهش مبلغ قبض برق خانه خود می شوید.

کلید Door Alarm

دکمه Door Alarm برای هشدار باز ماندن درب یخچال است. این حالت از زمان خرید یخچال شما فعال شده است. در صورتی که فعال نیست شما میتوانید این دکمه را برای ۳ الی ۵ ثانیه نگه دارید. پس از آن یخچال باز ماندن درب برای بیش از ۱ دقیقه را با یک بوق به شما هشدار می دهد.

 کلید Wi-Fi

در برخی از مدل های یخچال های ال جی این کلید وجود دارد تا شما از طریق موبایل به یخچال متصل کند.

برای استفاده از این فناوری کافیست برنامه Smart thinq را روی گوشی نصب کنید و کلید وای فای یخچال را برای ۳ ثانیه نگه دارید. با این کار وای فای یخچال فعال خواهد شد و شما از طریق برنامه می توانید آن را پیدا کنید.

کاربرد این دکمه برای تنطیم کردن دمای یخچال شما است که بتوانید بدون نزدیک شدن به یخچال از فاصله دور تنطیمات را انجام دهید.

کلید power

کلید Power همان خاموش و روشن کردن یخچال است. زمانی که ارور قرمز رنگ فیلتر آب بر روی نمایشگر یخچال ایجاد می شود با این دکمه میتوانید یخچال را ریست کنید. برای خاموش کردن یخچال کافیست این کلید را برای ۳ الی ۶ ثانیه نگه دارید. یخچال خاموش خواهد شد. برای روشن کردن یخچال هم ۵ دقیقه صبر کنید و سپس کلید Power را برای ۶ ثانیه نگه دارید.

خدمات سامی تکنیک

تکنسین های سامی تکنیک برای راحتی بهتر شما و عملکرد صحیح دستگاه شما آموزش تنظیمات صفحه نمایش یخچال ال جی را ارائه داده است. اما اگر به هر دلیلی  نتوانستید تنطیم دما یخچال ال جی خود را انجام دهید و یا به مشکل برخوردید و نتوانستید مشکل دستگاه خود را بفهمید میتوانید با مشاوران ما در راتباط باشید تا شما را راهنمایی کنند.

شما میتوانید از خدمات ما در تمام مناطق تهران و کرج استفاده کنید از جمله خدمات ما به شما عزیزان:

  • استفاده از نیروها و تکنسین های متخصص 
  • به کار گیری از قطعات اصل و اورجینال
  • مشاوره رایگان و راهنمایی توسط تکنسین ها
  • هزینه مناسب و مقرون به صرفه نصبت به شرکت های خدماتی
  • بالا بودن میزان رضایت در انجام کار و پشتیبانی

صفحه نمایش یخچال ساید ال جی یا همان پنل نمایشگر یخچال ال جی شما علاوه بر این که دما را کم و زیاد میکند قابلیت دیگری هم دارد.

زمانی که یخچال ال جی دچار مشکل می شود ارورها و یا کد خطا هم نمایان میکند که کمک زیادی برای تعمیر به تکنسین میکند.

پیشنهاد ما به شما : مطالعه تعمیر درب پوسیده ی یخچال ال جی

لیست مناطق تعمیر یخچال ال جی

خدمات تعمیر یخچال ال جی در شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرا نیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

33 120 264

266 94 227

خدمات تعمیر یخچال ال جی در غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

440 82 443

175 70 440

خدمات تعمیر یخچال ال جی در مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88

خدمات تعمیر یخچال ال جی در شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *