• واحد امور پشتیبان تهران

  09126973783
 • تماس با شعبه غرب تهران

  44070175
 • تماس با شعبه شرق تهران

  77402637
 • تماس با شعبه مرکز تهران

  88580258
 • تماس با شعبه شمال تهران

  22794266

icon tel01

خدمات 24 ساعته در محل

تعمیر یخچال دوو در منزل | نمایندگی تعمیرات یخچال دوو | سامی تکنیک

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 5.00 (3 رای )

تعمیر یخچال دوو

تعمیر یخچال دوو در منزل

تعمیر یخچال دوو اگر به دست متخصص آن انجام شود؛ به مراتب نتایج بهتری را نصیب شما خواهد کرد. تعمیر یخچال با برند دوو باید ویژگی های بخصوصی داشته باشد؛ تا بتواند کلیه نیاز هایتان را رفع نماید.

عیب یابی و تعمیر به ظاهر دو کلمه ی ساده هستند، که شاید هر تعمیرکاری از پس مرحله ی اول به خوبی برنیاید. این مشکل از عدم شناخت برمی آید. در صورتیکه تعمیر کار حرفه ای و اصطلاحا همه فن حریفی را برای تعمیر یخچال دوو خود انتخاب کنید؛ خیالتان از بابت تمامی جوانب کار آسوده خواهد ماند. که در ادامه تمامی این جوانب را به دقت بررسی خواهیم کرد.

پس ریسک کردن در چنین حالتی، و با وجود چنین مشکلاتی هرگز جایز نیست. آزمون و خطا در تعمیرات یخچال دوو مساوی با بروز عیوب و دردسرهایی است که ممکن است برای خیلی از افراد گران تمام شود. کارشناس متخصص برای تعمیر یخچال دوو کسی است که طبق آموخته های قبلی عمل نمی کند. می داند که سرعت و دقت در انجام تعمیرات حرف اول را می زنند. علاوه بر آن، وی هر ساله دوره های آموزشی مربوط به این حوزه را خواهد آموخت. و با بروز ترین تجهیزات و قطعات برای تعمیر یخچال دوو شما در محل حاضر است.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید دوو

حال که با تاریخچه ی این شرکت معروف آشنا شدیم؛ بهتر است در مورد تعمیرات ساید بای ساید دوو با یکدیگر صحبت کنیم. در ابتدا باید بدانید که تعمیر یخچال دوو از نوع ساید بای ساید ممکن است به علل مختلف روی دهد. اما آنچه که مسلم است؛ انتخاب یک تعمیرکار حرفه ای در این زمینه می باشد. ساید بای ساید دوو عمدتا کمتر دچار مشکل می شوند. به همین دلیل این روزها طرفداران بیشتری پیدا کرده اند. با این حال باز هم مشکلاتی وجود دارد که ممکن است؛ گریبان گیر این نوع از یخچال شود.

البته مدرن بودن این نوع یخچال باعث محبوبیت چشمگیر آن شده است. یخچال ساید بای ساید دوو امکان کنترل هوشمند دمای داخل دستگاه را دارند. یا اینکه تکنولوژی های سرد سازی و قابلیت کنترل از راه دور آن این توجه را چند برابر کرده است.
لازم به ذکر است که، نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید دوو یعنی گروه حرفه ای سامی تکنیک در تلاشند؛ تا با استفاده از به روز ترین قطعات در کمترین زمان، تعمیر یخچال دوو ساید بای ساید شما را انجام دهند. بدیهی است که ویژگی های لوکس و مدرن ذکر شده برای تعمیر یخچال دوو از نوع ساید بای ساید کار را کمی دشوار می کنند. اما یک نمایندگی مجاز با این ویژگی ها می تواند، به راحتی عیب یابی درونی یخچال را به سرعت تشخیص داده؛ و از خراب شدن اقلام داخل یخچال یا پیش آمد مشکلات آتی جلوگیری نماید.

 

تاریخچه شرکت دوو را بشناسیم!

دوو (Daewoo Electronics) در سال 1971 پایه گذاری شد. این شرکت سالهای سال است که توانسته در زمره‌ی یکی از بهترین و بزرگترین شرکت های تولید کننده لوازم الکتریکی در دنیا، و میان سایر رقبا قرار داده شود. این شرکت در سال 2013 به گروه دانگبو واگذار شد.

 

تعمیر یخچال فریزر دوو

تعمیر یخچال فریزر دوو در محل

شما می توانید بدون هیچ نگرانی و در صورت بوجود آمدن مشکل خاصی برای یخچال فریزر دوو خود، تعمیرات یخچال فریزر دوو را به سامی تکنیک بسپارید. برای تعمیر یخچال دوو خود باید در نظر داشته باشید که در صورت بوجود آمدن اشکال خاصی سریعا با یک تماس با متخصصان ما موضوع را مطرح نمایید.
شاید برخی از مشکلات مربوط به تعمیر یخچال فریزر دوو به سهو یا به عمد در نظر گرفته نشوند. یا به علت نا آشنایی با این دستگاه با یک تعمیر سر بسته قصد رفع مشکل را داشته باشید. شاید هم از مشکلات جابجایی یخچال و نگرانی های متقاعب نگران باشید.

رفع مشکل یاد شده بسیار ساده است. تعمیرات یخچال در منزل و توسط کارشناسان مجرب سامی تکنیک صورت می گیرد. و در نهایت شما می توانید مطمئن باشید؛ که هرگونه ایراد کاملا رفع شده است. در این میان نیز می توانید از گارانتی تعمیر و صرفه جویی در هزینه ها بهره مند شوید.

 

مشکلات متداول تعمیر یخچال دوو

این مشکلات که در تعمیر یخچال دوو از نوع ساید بای ساید، یا فریزر رخ می دهند؛ در یک بررسی اجمالی عبارتند از :

 • خرابی فن یخچال دوو
 • عدم کارکرد یخچال دوو
 • خرابی برد یخچال دوو
 • لرزیدن غیر طبیعی یخچال دوو
 • روشن و خاموش شدن مکرر موتور یخچال دوو
 • عدم کارکرد یخساز به شکل طبیعی
 • طعم گرفتن خوراکی های داخل یخچال
 • بوجود آمدن رطوبت در داخل یخچال دوو و ...

این دست مشکلات کاملا عادی بوده و ممکن است؛ برای بسیاری از افرادی که از یخچال دوو استفاده می‌کنند، پیش آید. هر یک از این عیوب با یک تماس با کارشناسان سامی تکنیک قابل حل هستند. توجه کنید که برخی از یخچال فریزر های دوو ممکن است کد خطایی به شما اعلام کنند. در این وضعیت با در میان گذاشتن آن با کارشناس مربوطه می توانید به سادگی مشکل خود را رفع نمایید.

 

فیلم نمایندگی مجاز تعمیر یخچال دوو سامی تکنیک

 

توصیه جدی درباره تعمیر یخچال دوو

چند توصیه جدی درباره تعمیر یخچال دوو

 • درباره تعمیر یخچال دوو و توصیه های آن در ابتدا هزینه تعمیر و هزینه خرید یخچال جدید را در نظر بگیرید. با وجود قیمت های مختلف تعمیرات در این زمینه سعی کنید تا "بهترین" کار را انجام دهید. نه "ارزان" ترین را! چون هیچ تضمینی بعد از تعمیر دستگاه شما، کارکرد درست آن را تایید نخواهد کرد. به زبان ساده تر می توان گفت که استخدام و بکارگیری یک تعمیرکار دلسوز و آشنا به مسائلی از این دست، بهتر از استخدام یک تعمیرکار از یک گروه سودجو است.
 •  ثانیا برای تعمیر یخچال دوو خود سعی کنید؛ تا از اصالت یا فابریک بودن و ضمانت قطعات تعویضی حداکثر اطمینان را داشته باشید. زیرا قطعات غیر اصل می تواند مشکلات جدی را در این رابطه بوجود آورد.
 • برای پیشگیری از بروز مشکلات مربوط به تعمیر یخچال دوو سعی کنید تا در هنگام استفاده و قرار دادن اقلام و محصولات خوراکی در آن حداکثر دقت را بخرج دهید. از چسباندن آنها به یکدیگر یا به بدنه دستگاه خودداری کنید. همچنین آن ها را پس از بدست آوردن دمای متعادل در یخچال قرار دهید. و اینکه هرگز غذاها را نزدیک خروجی هوا قرار ندهید.
 • بعد از انجام تعمیرات یا جابجایی یخچال آن را دو ساعت بعد به برق متصل کنید.

 هزینه تعمیر یخچال دوو و تعمیرات ساید بای ساید دوو

هزینه تعمیر یخچال دوو بر اساس فاکتور های اساسی آن حساب می شود. کارشناسان مجرب در تعمیرگاه یخچال دوو سامی تکنیک برای انجام این کار، از قبل یک برآورد کلی را به شما ارائه می کنند، که باعث می شود هر دو طرف از جزئیات تعمیر آگاهی یابند. این آگاه سازی به شما کمک می کند تا هرگونه تصمیم گیری را در روند انجام تعمیرات لحاظ کنید. و همچنین یک آشنایی کلی با روند کار بدست آورید. در این صورت اطمینان شما برای انجام تعمیر یخچال دوو بالاتر خواهد رفت.
از طرفی دیگر هزینه تعمیرات مربوط به یخچال دوو از نوع ساید بای ساید، یا یخچال فریزر به تعویض قطعه نیز بستگی دارد. هر قطعه قیمت و هزینه مربوط به خود را دارد؛ که در مدت زمان کوتاه و مشخصی باید روی دستگاه نصب شود.

عیب یابی و تعمیر یخچال دوو

 عیب یابی و تعمیر یخچال دوو در منزل

همانطور که در ابتدا اشاره شد، روند عیب یابی و تعمیر یخچال دوو پروسه ی مهمی در این زمینه به حساب می آید. بطور مثال باید ببینید که هر حالت در عیب یابی مشمول چه نوع تعمیری است. گاهی نیاز است تا تعمیر برد یخچال دوو انجام شود. یا برخی اوقات تعویض قطعه و فیلتر یخچال مد نظر است. البته این موضوع در نوع یخچال نیز موثر است. زیرا ساید بای ساید های دوو تکنولوژی های جداگانه ای نسبت به یخچال فریزر دوو دارند.
اگر روند عیب یابی و تعمیر یخچال دوو در محل صورت بگیرد، بهتر است. چرا که از نظر منطقی می توانید از حداکثر خدمات آن بهره مند شوید. برای تعمیر یخچال دوو در منزل ، گاهی صدای بیش از حد یا عدم کارکرد موتور مشکل مورد نظر بوده که، رفع عیب آن در کمترین زمان انجام می گیرد.
عدم کارکرد پنل یا خاموش شدن مکرر یخچال متوجه تعویض و تعمیر برد یخچال دوو است. با جمع بندی این موضوع به خوبی می توانید از حساس بودن تعمیر و عیب یابی در محل آگاه شده، و تصمیم هوشمندانه ای را بگیرید.

 

تعمیر برد یخچال دوو در کمتر از 2 ساعت

این جمله مبالغه آمیز نیست! تعمیر برد یخچال دوو یکی از حساس ترین و مهم ترین مراحل عیب یابی است که باید کاملا اصولی و تکنیکی انجام شود. باید بدانید که در صورت عدم تعمیر درست این قطعه یخچال شما از کار افتاده و عملا مجبور به تعویض یخچال خواهید بود.
تشخیص اینکه واقعا مشکل از برد یخچال است یا خیر توسط کارشناسان مجرب سامی تکنیک به طور اصولی انجام شده؛ و در صورت لزوم تعویض آن صورت می گیرد. به عنوان مثال، اگر به مشکل از کار افتادن یخچال ساید بای ساید در حین کار یا نمایش ارور مخصوص به آن برخورد کرده باشید؛ می توانید یکی از دلایل خرابی دستگاه را، برد آن بدانید.
در مثالی دیگر می توان عدم اتصال سنسور ها با برد را، مشکل جدی در این رابطه دانست. این مسئله در تکنولوژی این مدل یخچال ها اندکی پیچیده تر و تخصصی تر انجام خواهد شد. در تعمیر برد یخچال فریزر دوو این مشکل شایع تر است. چرا که این نوع دستگاه ها عموما بیشترین مصرف را در ایران دارند.
در صورت نیاز به تعمیر یخچال دوو و بروز مشکل از سمت برد آن، باید حداقل ترین زمان ممکن در نظر گرفته شود. چرا که عدم پیگیری یا افزایش مدت زمان بوجود آمدن مشکل، خسارات جبران ناپذیری را گریبان گیر دستگاه شما خواهد نمود.

تعویض فیلتر یخچال دوو

تعویض فیلتر یخچال دوو ( 100% اورجینال)

برای تعویض فیلتر ساید بای ساید دوو و تعویض فیلتر یخچال فریزر دوو باید اورجینال بودن آن، به شکلی کاملا جدی در نظر گرفته شود. چرا که این موضوع با سلامت جسمی شما در رابطه است. انتخاب یک تعمیرکار مجرب برای تعویض فیلتر بسیار مهم است. فیلتر ها عموما عمر کارکردی چند ماهه تا نهایتا یک ساله دارند.
اگر یک فیلتر غیر اورجینال روی دستگاه شما نصب شود، پس از مدتی، به خوبی متوجه عملکرد نادرست آن خواهید شد. این گونه فیلتر ها با اشباع شدن محتویات خود، ممکن است بر طعم آب تاثیر بگذارند. تعویض فیلتر یکی از جمله خدماتی است که به شکلی کاملا اورجینال، در زمره فعالیت های مربوط به تعمیر یخچال دوو در تعمیرگاه مجاز سامی تکنیک صورت می گیرد.

مزایای استفاده از نمایندگی مجاز تعمیر یخچال دوو

همانطور که ما در هنگام بیماری، برای انتخاب دکتر به سراغ کلینیک تخصصی می رویم؛ باید برای تعمیرات یخچال دوو خود نیز همین دقت را به خرج دهیم. چرا که مهم ترین مزیت استفاده از نمایندگی مجاز برای تعمیر یخچال دوو دارا بودن ضمانت نامه معتبر یکساله است؛ که در مرکز مجاز سامی تکنیک می توان آن را پیدا کرد.
در مورد تخصص و دانش متخصصان و کارشناسان سامی تکنیک می توان به سالها تجربه و آگاهی کامل از کلیه امور مربوط به تعمیرات یخچال دوو سخن گفت. درست است که به عمل کار برمی آید و به سخن دانی مشکلی رفع نخواهد شد؛ اما شما می توانید در صورت بروز کوچکترین مشکل در دستگاه خود از سرعت و دقت قابل توجهی بهره مند شوید.
تعمیر یخچال دوو در منزل با قطعات اورجینال و فابریک یکی دیگر از جمله خدمات گروه سامی تکنیک است. این مزایا تنها با هدف رفع دغدغه مندی مشتریان ارائه خواهند شد. مشکلات مربوط به هزینه های گزاف و هزینه های آتی در این رابطه نیز به طور کلی از بین خواهند رفت. چرا که تعمیر یخچال دوو شما به ساید بای ساید بودن یا یخچال فریزر و مشکلات مخصوص به آن بستگی ندارد. آنچه که مهم است نحوه عیب یابی و تعمیرات است.

 

خدمات نمایندگی تعمیر یخچال دوو

هر کجای تهران که باشید، تنها با یک تماس ساده می توانید از خدمات نمایندگی مجاز تعمیر یخچال دوو بهره مند شوید. خدماتی که در این رابطه به مشتریان ارائه می شوند عبارتند از:

 • ارائه فاکتور کامل در مورد ایراد یخچال دوو به همراه جزئیات
 • تعمیر یخچال دوو در منزل
 • تعمیر برد یخچال دوو
 • تعویض فیلتر یخچال دوو
 • تعمیر ساید بای ساید دوو
 • تعمیرات یخچال فریزر دوو
 • استفاده از قطعات فابریک و اورجینال برای تعمیر یخچال دوو
 • انجام تعمیر یخچال دوو در کمتر از 2 ساعت
 • ارائه خدمات 24 ساعته و ...

 تمامی موارد ذکر شده تنها با یک تماس قابل انجام هستند.

 

 

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر دوو و ساید بای ساید در نواحی مختلف تهران

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو شمال تهران

تجریش- پارک وی- الهیه-قلهک- مقدس اردبیلی- جردن- پاسداران- دروس- زعفرانیه- مدنی- شهرک محلاتی- فرشته- هروی- سهروردی- قیطریه- اندرزگو- آجودانیه- ازگل- دیباجی

266 94 227 021 133 20 264 021

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو غرب تهران

مرزداران- صادقیه- شهرک غرب- جلال آل احمد- اکباتان- پونک- سعادت آباد- چهار دیواری- اشرفی اصفهانی- بلوار ابوذر- بلوار فردوس غرب و شرق- باغ فیض- جنت آباد جنوبی

175 70 440 021 440 82 443 021

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو مرکز تهران

ولیعصر- آ اس پ- امام خمینی- یوسف آباد- امیر آباد- فاطمی- کردستان- ونک- تخت طاووس- عباس آباد- مطهری- بهشتی- گاندی- کریم خان- چمران- مولوی- آپادانا- بلوارکشاورز

58 02 58 88 021

نمایندگی تعمیرات یخچال دوو شرق تهران

پیروزی- تهران پارس- شهدا- بهارستان- سبلان-نظام آباد- مدنی- گرگان- هفت حوض- نارمک- رسالت- فرجام- هنگام- امام حسین- نیروی هوایی- دلاوران- خیابان دماوند- اهنگ

37 26 40 77 021

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ها  

0 #13 م.صفایی 1398-05-14 20:45
سلام یخچال فریزر دوو دارم درب دستگاه توی اساس کشی غور شده شما میتونید درستش کنید
نقل قول کردن
0 #12 سهراب‌نژاد 1398-05-14 20:43
سلام ساید بای ساید دوو یخسازی نمی کرد ۳ روز الان هم قسمت فریزرش داره آب میشه گوشت و مرغام چش شده؟
نقل قول کردن
0 #11 Azita.d 1398-05-14 20:39
من اگه ثبت سفارش کنم برام فیلتر بیرونی ساید بای ساید دوو می‌فرستید یا باید تماس بگیرم
نقل قول کردن
+1 #10 مدیریت 1398-05-11 19:08
به نقل از ناظری:
فیلتر ساید بای ساید دوو داری و اگه دارید چنده

با سلام
بله موجود داریم و برای اطلاع از قیمت با شماره‌های داخل سایت تماس حاصل فرمایید
نقل قول کردن
+1 #9 مدیریت 1398-05-11 19:06
به نقل از مهین:
سلام یخچال فریزر دوو دارم برق‌ها رفت وقتی اومد دیگه روشن نمیشه برای تعمیر یخچال فریزر دوو با کدام شماره باید تماس بگیرم من شهرک غرب زندگی می‌کنم

با سلام
مشکل یخچال فریزر دوو شما مربوط به برد الکترونیکی دستگاه می‌باشد و برای تعمیر باید با شماره‌های غرب و یا شمال غرب تماس بگیرید
نقل قول کردن
+1 #8 مدیریت سایت 1398-04-05 13:05
به نقل از Sara:
سلام یخچال فریزر دوو دارم فریزر سرماش خوبه ولی یخچالم خنک نمیکنه از دیشب اینجوری شده

با سلام
مشکل دستگاه شما مربوط به قطعات دیفراست میباشد اگر برای تعمیر یخچال‌فریزر بوش اقدام نکردید سریعا این کار را انجام دهید
نقل قول کردن
+1 #7 Sara 1398-04-03 20:43
سلام یخچال فریزر دوو دارم فریزر سرماش خوبه ولی یخچالم خنک نمیکنه از دیشب اینجوری شده
نقل قول کردن
+1 #6 ناظری 1398-04-03 20:41
فیلتر ساید بای ساید دوو داری و اگه دارید چنده
نقل قول کردن
+1 #5 مهین 1398-04-03 20:39
سلام یخچال فریزر دوو دارم برق‌ها رفت وقتی اومد دیگه روشن نمیشه برای تعمیر یخچال فریزر دوو با کدام شماره باید تماس بگیرم من شهرک غرب زندگی می‌کنم
نقل قول کردن
+1 #4 مدیریت 1398-03-24 06:11
به نقل از ناصری:
سلام من یه ساید دوو دارم کلا انگار برق داخلش نیست چیکار باید کنم

با سلام
مشکل ساید بای ساید دوو شما از روی برد الکترونیک دستگاه میباشد که شرکت سامی تکنیک خاطر هزینه سنگین تعمیر برد را بجای تعویض بخاطر به شما پیشنهاد میکند
نقل قول کردن
+1 #3 ناصری 1398-03-15 12:35
سلام من یه ساید دوو دارم کلا انگار برق داخلش نیست چیکار باید کنم
نقل قول کردن
+3 #2 مدیریت 1398-03-14 22:27
به نقل از کاشانی:
سلام من یه ساید دوو دارم فن دستگاه دچار مشکل شده میخواهم خودم فن رو عوض کنم فقط میخواستم بدونم فنش ۲۲۰ ولته یا ۱۱۰

با سلام
برای راهنمایی شما احتیاج به ذکر مدل دستگاه داریم
ولی فن‌های کار شده در ساید بای ساید دوو ۱۲ ولت می‌باشند
نقل قول کردن
+4 #1 کاشانی 1398-03-11 20:26
سلام من یه ساید دوو دارم فن دستگاه دچار مشکل شده میخواهم خودم فن رو عوض کنم فقط میخواستم بدونم فنش ۲۲۰ ولته یا ۱۱۰
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید