icon tel

خدمات 24 ساعته در محل

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ
در نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ کلیه تعمیرات تخصصی برای ماشین لباسشویی هایی که درست کار نمی کنند، آبکشی نمی کنند و... انجام می شود.

به علت بالا بودن هزینه خرید لوازم خانگی به طور معمول تعمیر لوازم خانگی سامسونگ به صرفه تر از خرید مجدد ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی و یخچال فریزر و ساید بای ساید سامسونگ می باشد. اما کار تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ هم کار هر تکنسین تازه وارد و بی تجربه ای نمی باشد و به دلیل پیچیدگی و کیفیت بالای محصولات شرکت سامسونگ باید حتما به نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ یا تعمیرگاه مجاز مرکزی سامسونگ مراجعه کنید.

مراحل تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

در صورتی که دستگاه شما هنوز دارای گارانتی می باشد ابتدا شما باید با نمایندگی سامسونگ تماس بگیرید تا در صورت شامل بودن عیب ایجاد شده در موارد تحت پوشش گارانتی، کارشناس لباسشویی سامسونگ به محل شما اعزام شده و تعمیرات را رایگان انجام دهد اما اگر گارانتی شما تمام شده و یا تکنسین اعلام می کند که این عیب به وجود آمده شامل گارانتی نمی شود کافیست با تعمیرگاه مجاز سامسونگ یا نمایندگی مجاز تعمیر لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.
سپس شرحی از نوع ایراد به وجود آمده به تکنسین های تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ بدهید تا اراد به وجود آمده را متوجه شده و پیش فاککتور هزینه تعمیرات و یا تعویض احتمالی قطعات اورجینال را به شما بدهد و شما در صورتی که مواقفت نمایید در کمتر از یک ساعت بهترین تکنسین متخصص و حرفه ای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ و یا دیگر لوازم خانگی سامسونگ را به محل شما اعزام  می کند.
 لازم به ذکر است متخصصین ما آموزش دیده و تکنسین همان برند می باشند و با کلیه مبانی و عیب یابی های حرفه ای برند شما آشنا می باشند و در کمترین زمان عیب ماشین لباسشویی و ... را شناسایی کرده و آن را به صورت حساس و با دقت تعمیر می کنند.
 تعمیرکار ماشین لباسشویی سامسونگ ما اولویت خود را تعمیر قطعات فابریک قرار می دهد و در صورتی که به هیچ وجه امکان تعمیر قطعه وجود نداشت و یا تعمیر قطعه کارایی اولیه خود را نداشته باشد سپس قطعات مورد نیاز را با همسان اورجینال همان قطعه تعویض می کنند. ما به هیچ وجه از قطعات چینی و فیک و دست دوم برای تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ شما استفاده نخواهیم کرد واین یکی از وجه تمایزات تعمیرات لوازم خانگی سامی تکنیک می باشد.

چرا تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را از سامی تکنیک بخواهیم؟

•    خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در هفت روز هفته و به صورت 24 ساعته
•    تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ باید تنها توسط متخصص این برند انجام شود وگرنه ممکن است صدمات جبران ناپذیری به دستگاه شما وارد کند . کار را به کاردان بسپارید.
•    1سال گارانتی لباسشویی تعمیر شده برند سامسونگ توسط سامی تکنیک.
•    با اولین تماس شما با نزدیکترین متخصص تعمیر لباسشویی سامسونگ هماهنگ شده و در کمترین زمان به محل شما اعزام می شود تا تعمیرات را انجام دهد.
•    مشاوره تلفنی برای رفع ایراد سطحی
•    ارسال پیش فاکتور و شفافیت هزینه ها
•    برای راحتی شما عزیزان کلیه تعمیرات ما در محل انجام می شود پس بهتر است دیگر نگران جابجایی و ضخمی شدن بدنه ماشین لباسشویی خودتون در انتقال به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ نباشید زیرا این کار 100% در منزل شما انجام میشود.
•    صرفه جویی در هزینه ها با تعمیر قطعات تا حد امکان
•    با بهره گیری از تکنسین های مجرب سامسونگ تخصصی ترین خدمات تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ را در سراسر تهران ارئه می دهد
•    شعب مختلف در شرق تهران، غرب تهران، شمال و جنوب تهران، شمال شرق و جنوب شرق تهران و همچنین نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شمال غرب و جنوب غرب تهران
•    با توجه به گسترش علوم و فناوری سامسونگ و به روز شدن تکنولوژی های ساخت لوازم خانگی سامسونگ تیم تحقیقاتی این مرکز آموزش دوره ای تیم فنی را برای آپدیت شدن برگزار می کند پس از دانش فنی تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ, تعمیرات ماشین ظرفشویی سامسونگ اطمینان خاطر داشته باشید.
•    دارای کلیه قطعات اورجینال این برند ( وارد کننده کلیه قطعات)
•    انجام کلیه تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ ، تعمیر یخچال فریزر سامسونگ ، تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ ، تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ  و تعمیر کولر گازی سامسونگ
•    تعمیر کمتر از 2 ساعت
•    تضمین کتبی6 الی 36 ماهه تعمیرات انجام گرفته
•    تعمیر رایگان مجدد در صورت بروز همان مشکل بعد از انجام تعمیرات

 

تعمیر لباسشویی سامسونگ : تکنولوژی های ماشین لباسشویی سامسونگ

ظرفیت شستشوی بالا : شما می توانید لباس های بیشتری را در یک دور شستشو بریزد و در زمان خود صرفه جویی کنید
مراقبت هوشمند: Smart Care ویژگی لباسشویی های سامسونگ است که سیستم کنترل هوشمند خطا ،تشخیص و عیب یابی آسان مشکلات را از طریق صفحه نمایش LED با استفاده ازApp تلفن هوشمند  ارائه می دهد که موجب صرفه جویی در زمان و هزینه های تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ می شود.
PowerFoam™: پاورفرم موثر سامسونگ، با مراقبت های پیشرفته از پارچه، پاکیزگی را بهبود می بخشد و به مواد شوینده اجازه می دهد تا به طور مساوی پراکنده شوند ودر پارچه ها سریعتر و عمیق تر نفوذ کنند.
Super Speed : ویژگی سوپر اسپید یا سرعت فوق العاده جدید ماشین لباسشویی های سامسونگ به طور قابل توجهی زمان های شستشو را کاهش می دهد. درام بزرگ این لباسشویی ها اجازه غلت خوردن آزادانه لباس ها را می دهد که همراه با تکنولوژی اسپری پر سرعت آب و موارد پاک کننده به لباس ها باعث سرعت در تمیز تر شدن و از بین بردن لکه لباس ها می شود.پس از آن جت شستسویی آبکشی با آب تمیز آن را آبکشی می کند. سیستم VRT Plus آن نیز تضمین کننده این است که درام به خوبی متعادل شده ، بنابراین زمان چرخش کاهش می یابد.
vRTplus™: )تکنولوژی کاهش ارتعاش( این واشرماشین لباسشویی سامسونگ با استفاده از سنسورهای لرزش سه بعدی و تکنولوژی کنترل هوشمند، نویز و ارتعاش را کاهش میدهد و باعث عملکرد بی سر و صدای ماشین لباسشویی می شود.
Deep Steam :  ویژگی بخار عمیق لباسشویی سامسونگ عملکرد تمیزی را سرعت می دهد و گرد و خاک، چرک را از بین می برد و بنابراین تمیزکاری عالی را فراهم می آورد.
Self Clean:   ویژگی سلف کیلین یعنی تمیز کردن خودکار خود لباسشویی.  برای راحتی نهایی، تکنولوژی تمیزکاری خودکار ماشین لباسشویی سامسونگ، درام و همچنین واشر را پاک می کند. این ویژگی می تواند داخل دستگاه را تمیز کند و از شر خاک انباشته شده در واشر درب، بدون استفاده از مواد شیمیایی خلاص شوید  که بعد از هر 40 سیکل به طور خودکار اطلاع داده می شود.
از دیگر ویژگی های ماشین لباسشویی سامسونگ که تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ را حساس تر می کند Premium & Ergonomic Design   و  DD Motor  می باشد که نشان می دهد تعمیرات این دستگاه پیشرفته باید توسط یک تعمیرکار متخصص سامسونگ انجام شود و تنها باید به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ مراجعه کرد تا به دیگر قطعات و کار کرد های لباسشویی آسیب وارد نشود.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ : کد ارور ها

در تعمیر لباسشویی های سامسونگ  برای عیب یابی سریعتر معمولا کد هایی در هنگام برزو مشکل روی صفحه نمایش دیجیتال نشان داده می شوند که شامل موارد زیر است :
1E :  این کد جدیدا در ماشین های لباسشوی سامسونگ تعبیه شد و معدل قدیمی این کد همان E7 می باشد که یک معنی می دهند این که سنسور کنترل کننده سطح آب مشکل دارد.
3E, 3E1, 3E2, 3E3, 3E4:   این کدها معادل همان کد های قدیمی EA و EB می باشند که وجود نقص در موتور را بیان می کنند.
E4: که معادل همان E1 می باشد که نشان می دهد که خطا در تامین آب این دستگاه است و ماشین لباسشویی سامسونگ شما تشخیص نمی دهد که دستگاه پر از آب است. بررسی کنید که شیر آب وصل است و باز است و آب فشار کافی دارد. بررسی کنید که آیا شلنگ آب پیچ نخورده.  فیلتر ورودی را در انتهای شیر آب بررسی کنید. اگر این شرایط برقرار است  ولی هنوز ارور نشان داده می شود به نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.
4E1, 4E2: این کد ها معادل 4Ed می باشد و نشان دهنده مشکل در دمای آب می باشد.
5E: معادل E2 می باشد و می گوید که مسئله تخلیه آب است و  آب از دستگاه خارج نمیشود.
6E : این ارور بیانگر این است که گرم کننده آب کار نمی کند
6F: ناشناخته: این کد خطا نیست. با نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ تماس بگیرید.
8E: جریان بیش از حد مجاز
9E1: معادل PH1 خطای برق
9E2: معادل Plo خطای برق
AE: معادل 13E خطای ارتباط سیگنال بین PCB اصلی و Sub PCB
bE : مشکل در موتور
bE1: معادل 12E نشان دهنده مشکل در دکمه پاور یا همان دکمه روشن و خاموش
B2/bE2 :  معادل کد 14E  که گویای مشکل در دکمه کنترل است
bE3: معادل 18E دکمه معیوب
CE: معادل E8  مشکل در سرد کردن آب
dE, dE1: معادل کد Ed که مشکل در درب را نشان می دهد
dE2 : خطای سوئیچ روشن / خاموش
FE : ارور در فن
H1 HE,:  مشکل در دمای آب
HE1:  معادل E5 گرم کننده آب کار نمی کند
HE2: گرم کننده (هیتر) خشک کن کار نمی کند
HE3: عملکرد بخار بطور عادی کار نمی کند
HOT: ماشین لباسشویی خیلی داغ است. این ارور نیست فن دستگاه تا زمانی که دستگاه به اندازه کافی برای شستشو خنک شود (55 درجه سانتیگراد) کار می کند. سپس درب باز خواهد شد. - این از ارور گرم کن یا هیتر جلوگیری می کند.
LE, LE1: معادل E9 و  11E  نشت طبیعی / نشت آب - سطح آب پایین در طی چرخه شناسایی شده است.
OE, OF:  معادل E3  ارور سر ریز. پودر مایع شستشو / بیش از حد بودهبرق دستگاه را قطع کنید، 30 ثانیه صبر کنید و سپس منبع تغذیه را دوباره روشن کنید. پمپ تخلیه باید شستشو را تخلیه کند.
t1, ee2/t2 , tSt:  ماشین لباسشویی در حالت تست است
) SUD گاهی اوقات به صورت  غلط UD5 خوانده می شود) : این زمانی اتفاق می افتد که کف زیاد شناسایی شده است.
tE: یا همان EC مشکل در سنسور دما
tE1, tE2, tE3 : مشکل در سنسور دما
UC: نوسانات بیش از حد در ولتاژ منبع تغذیه
UE معادل E4 : خطای نامتعادل – بار لباس در درام نامتعادل است

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

•  تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در محل
• تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی سامسونگ در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ
•  تعویض لاستیک دور درب لباسشویی سامسونگ در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ
•  تعویض شیربرقی لباسشویی سامسونگ
• تعویض هیدروستات لباسشویی سامسونگ
• تعمیر و تعویض تایمر لباسشویی سامسونگ
• تعویض میکروسوئیچ لباسشویی سامسونگ
• تعویض بلبرینگ ، کاسه نمد و سه نظام لباسشویی سامسونگ
• تعویض دیگ لباسشویی سامسونگ
• کلیه خدمات لباسشویی سامسونگ در نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شرق و جنوب شرق تهران

شماره تماس: 37 26 40 77 021
پیروزی، تهران پارس، شهدا،سبلان،نظام آباد، مدنی،گرگان، هفت حوض، نارمک، رسالت، فرجام، لویزان، امام حسین ، نیرو هوایی، پرستار، خیابان دماوند، پلیس، امامت، دلاوران، سید خندان، حکیمیه، پل چوبی و ...

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شمال و شمال شرق تهران

شماره های تماس : 133 20 264 021
میرداماد،زرگنده،هروی،شریعتی،پل رومی،ظفر،پاسداران و...

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در شمال و شمال غرب تهران

شماره تماس: 266 94 227 021
تجریش، پارک وی،الهیه،قلهک، مقدس اردبیلی، جردن، پاسداران، دروس، زعفرانیه، مدنی، شهرک محلاتی ،فرشته ،هروی ،سهروردی، قیطریه، کامرانیه،اختیاریه، دیباجی شمالی وجنوبی، فرمانیه، لویزان، نیاوران، آجودانیه، منظریه، جمشیدیه،ازگل،ارتش، بام تهران، اندرزگو، جماران، چیذر، دربند،اقدسیه، بلوار کاوه و...

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در غرب تهران

 02144382440 و  02144070175
مرزداران،صادقیه،جلال ال احمد،اکباتان،پونک،چهار دیواری،اشرفی اصفهانی،بلوار ابوذر،بلوار فردوس غرب و شرق،باغ فیض،جنت آباد جنوبی،جنت آباد شمالی،آیت ا...کاشانی،شهر زیبا،شهرک نفت،خلیج فارس،شهرک راه آهن،سیمین بولیوار،کن،بلوار کوهسار،ستاری،باکری،توحید ،ستارخان،خیابان آزادی و...

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ در مرکز و شمال غرب تهران

شماره تماس: 58 02 58 88 021
شهرک غرب ، سعادت آباد، کوی فراز، علامه، یوسف آباد، امیر آباد، کردستان، ونک، تخت طااوس، عباس آباد،گاندی، شیخ فضل...نوری و...

امید که مطالب گفته شده در خصوص نمایندگی مجاز تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ مورد استفاده شما عزیزان قرار گرفته باشد . جهت هر گونه خرید و یا تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ به نمایندگی مجاز سامسونگ سامی تکنیک مراجعه فرمائید . از دیگر خدمات تعمیرات لوازم خانگی سامی تکنیک  نمایندگی تعمیرات آدمیرال ، نمایندگی تعمیرات بکو، تعمیرگاه مجاز جنرال الکتریک، تعمیرات لباسشویی بوش ، تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی سامسونگ، و تعمیرات یخچال وایت هاوس، تعمیر ماشین لباسشویی دوو می باشد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید