تعمیر یخچال در محل - با 1 تماس کمتر از 2 ساعت | سامی تکنیک

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 امتیاز 4.43 (7 رای )

تعمیر یخچال در محل

تعمیر یخچال در محل یکی از جمله خدمات ویژه ای است؛ که تعمیرگاه مجاز یخچال سامی تکنیک به مشتریان خود ارائه می دهد. این مسئله به دلیل وجود یخچال های مختلف با برند های متفاوت، اندکی کار را سخت می کند. اگر تا به حال به مشکلاتی از این دست در لوازم خانگی خود، من جمله ایراد پیدا کردن یخچال، که مهم ترین عنصر در آشپزخانه محسوب می شود، برخورد کرده باشید؛ به خوبی درک خواهید کرد که رفع نشدن مشکل یخچال در پیگیری های مکرر چقدر می تواند آزاردهنده باشد. البته این موضوع کاملا اجتناب ناپذیر بوده، و به انتخاب یک تعمیرکار مجرب و متخصص بستگی دارد. اما با وجود گروه آگاه و کارآزموده سامی تکنیک می توانید، این نگرانی را رفع شده بدانید. می پرسید چرا؟ پس خوانش این مطلب را تا انتها از دست ندهید.

همانطور که میدانید، تعمیر یخچال در پی عیب یابی آن صورت می گیرد و این موضوع گویای این مطلب است؛ که پروسه شناخت مشکل و رفع آن باید به دقت و بررسی های لازم صورت گیرد. تعمیر یخچال در محل به مشتریان این امکان را می دهد، که خیلی سریع تر از آنچه که تصور می کنند؛ موفق به بازیابی یخچال و رفع مشکل وارد شده برسند. بسیاری از کارشناسان این حوزه، تعمیر یخچال در محل را یکی از جمله امکاناتی می دانند که دردسر های جابجایی، و هدر رفتن زمان را نیز نخواهد داشت.

در نتیجه یک کارشناس زبده و آگاه از دانش های بروز فنی می تواند با مدرن ترین ابزار و تجهیزات از دشوار ترین تا آسان ترین تعمیرات را برای‌تان انجام دهد. چه بسیارند افرادی که با پرداخت هزینه های گزاف در این رابطه، نه تنها موفق به تعمیر یخچال خود نشده اند؛ بلکه مشکلات دیگری از قبیل بکارگیری یک تعمیرکار نابلد باعث بوجود آمدن خسارات جبران ناپذیری برای آنان شده است.

تعمیر یخچال در محل
تعمیر یخچال ساید بای ساید

تعمیر یخچال ساید بای ساید

تعمیر یخچال ساید بای ساید نیز یکی از جمله خدماتی است؛ که توسط تعمیرگاه مجاز سامی تکنیک هر روز هفته و بطور شبانه روزی به مشتریان ارائه می شود. ویژگی های خاص تعبیه شده در یخچال ساید بای ساید، تعمیر ویژه را نسبت به سایر مدل های دیگر می طلبد. تعمیر یخچال ساید بای ساید با توجه به انواع برند موتور یخچال، تعمیر برد یخچال و .. سایر عیوب دیگر، می تواند متغیر باشد. برای تعمیرات این نوع دستگاه ها گاهی پیش می آید؛ که برخی از قطعات نیاز به عیب یابی و برخی دیگر نیاز به تعویض داشته باشند. پس در اینجا می توان اظهار کرد که مبحث تعمیر یخچال ساید بای ساید مانند بسیاری از دستگاه های دیگر، به شیوه نگهداری و استفاده از آن بستگی دارد. در نتیجه رعایت نکاتی مانند موارد زیر اهمیت بالایی در این رابطه دارند:

 • دور نگه داشتن یخچال از دستگاه های حرارتی
 • عدم قرار دادن غذای گرم بدون در داخل یخچال
 • رعایت فاصله ی مشخص بیست سانتی متری برای اطراف یخچال
 • برفک زدایی هر چند وقت یکبار
 • توجه به میزان مصرف یخچال در هنگام خرید
 • استفاده از محافظ مناسب برای یخچال بسته به محیط زندگی

رعایت کوچک ترین مورد از لیست ذکر شده می تواند یک کارایی مناسب از یخچال ساید بای ساید را به شما ارائه دهد. البته جزئیات ذکر شده نمی توانند، به تنهایی دلیل بوجود آمدن مشکل برای دستگاه شما باشند. مشکلات و عیوب پیچیده تری در تعمیر و نگهداری یخچال ساید بای ساید وجود دارد؛ که تنها به کمک متخصصان این حوزه قابل انجام است. زیرا ساخت و طراحی این نوع یخچال نیز به همان نسبت، شامل پیچیدگی ها و قطعات مخصوص به کار رفته در آن‌ها است.

تعمیر یخچال تمامی برند ها

همانطور که از ابتدای موضوع تا به اینجا اشاره شد، تعمیر یخچال تمامی برند ها مطلب مهمی است؛ که می تواند برای هرکس بوجود آید. وجود کمپانی های تولید کننده یخچال با برند های مختلف شاید باعث پیچیدگی کار تعمیرات آن می شود. زیرا هر یخچال سیستم پیچیده و جداگانه ای دارد؛ که عیب یابی جداگانه ای را می طلبد. با رشد و پیشرفت تکنولوژی دنیای مربوط به برند های مختلف یخچال رشد صعودی پیدا کرده است. به همین دلیل نیز نمی توان مانند گذشته انتظار داشت؛ که یک تعمیرکار قدیمی با اندکی آشنایی با دنیای تعمیر یخچال ها بتواند از پس عیب یابی و تنظیم یک دستگاه امروزی برآید.

هر برندی از یخچال های امروزی می تواند به یک دلیل خاص خریداری و انتخاب شود. اما نکته ای که برای خرید و یا تعمیر تمامی برند ها باید لحاظ شود؛ توجه به ویژگی های ساختاری آنان است. طبق بررسی های انجام شده در مورد برند های پرطرفدار یخچال ها می توان به سامسونگ، ال جی، آدمیرال، پروفایل، جنرال الکتریک، ویرپول، وستینگ هاوس، دوو، امرسان و مواردی از این دست اشاره کرد. برای تعمیر یخچال بر اساس هر یک از برند های ذکر شده، باید کارشناسی را انتخاب نمود؛ که در عین داشتن ویژگی های اولیه به عنوان یک متخصص، به اصول تکنیکی در این زمینه نیز وارد باشد.

تعمیر یخچال تمامی برند ها

هزینه تعمیر یخچال و عوامل تاثیر گذار بر قیمت

همانطور که اشاره شد، تعمیر یخچال می تواند بسیار بهتر از خرید دستگاه جدید باشد. اگر تصمیم به تعمیر آن گرفته باشید باید بدانید که هزینه تعمیر آن به عوامل مختلفی بستگی دارد. این عوامل عبارتند از:

 • قطعات : هزینه مربوط به تعویض یا تعمیر قطعات
 • نوع خرابی یخچال: این مسئله باعث افزایش یافتن هزینه ها می شود. که به گزینه اول بستگی دارد.
 • نوع قطعات خراب شده: هر قطعه تعمیری براساس نقشی که دارد، قیمت را بالا و پایین می برد.

تعیین قیمت تعمیرات یخچال بر اساس عوامل ذکر شده با یک بررسی کلی و با لحاظ قیمت های به روز در این زمینه تعیین خواهد شد.حدود هزینه های تعمیر یخچال به شرح ذیل میباشد.

حداقل قیمت متوسط قیمت حداکثر قیمت
30،000 تومان 200،000 تومان 800،000 تومان

اصولا قیمت خدمات بستگی به مورد تعمیری دارد که پس از بررسی تکنسین براورد دقیق میشود.

هزینه تعمیر یخچال و عوامل تاثیر گذار بر قیمت

تعمیر یخچال یا خرید آن، کدامیک بهتر است؟

برند یخچال های پرطرفدار یاد شده در قسمت قبل علاوه بر نوع و دسته بندی خاص خود، ظاهر متفاوتی را نیز دارا می باشند. این ظاهر می تواند در هنگام خرید آن ها پس از ایراد پیدا کردن یک یخچال اندکی گول زننده باشد. افزودن امکانات جدید و پیشرفته‌ی جانبی نیز می تواند، به این مسئله رنگ و لعاب بهتری ببخشد. اگر یخچال شما دچار مشکل شده است؛ بهترین پیشنهاد ممکن این است که تا جای ممکن به فکر تعمیر یخچال خود باشید. پرداخت هزینه گزاف خرید یک یخچال جدید می تواند یکی از مهمترین دلایلی باشد که باید قبل از هرگونه تصمیم گیری در این رابطه به آن توجه نمود.

از طرفی دیگر، موارد متعددی نیز وجود دارند که، به راحتی و با یک بررسی ساده عیب یابی شده و هر گونه نیاز به خرید یخچال جدید را از بین می برند. با توجه به رشد قیمت های مربوط به لوازم خانگی من جمله این دستگاه، باید بسیار محتاطانه برخورد کرد.

هزینه تعمیر یخچال به علاوه ی نگهداری و مراقبت های پس از آن در مقایسه با این مبلغ بسیار کمتر است. اگر بودجه محدودی دارید، و یا اینکه کیفیت از کمیت برایتان از اولویت ویژه تری برخوردار است؛ پیشنهاد ما به شما تعمیر یخچال در محل بی دردسر و ارزان است. پس عاقلانه ترین کار این است که، تا جایی که امکان دارد ابتدا باید به رفع عیوب احتمالی بپردازید؛ و پس از اطمینان از کارایی نداشتن دستگاه اقدام به خرید یخچال جدید نمایید.

تعمیر یخچال و مشکلات رایج آن

تعمیر یخچال و مشکلات رایج آن

گاهی پیش می آید که مشکلات رایجی به عنوان تعمیر یخچال پیش می آید. این مشکلات راه حل های مشخصی دارند. بطور مثال می توان به چند مورد اشاره کرد

 • جریان نادرست ولتاژ : که با بررسی به وسیله ی مولتی متر و تنظیم آن حل می شوند.
 • خرابی کمپرسور : تمیز کردن مداوم آن باعث جلوگیری از هرگونه بروز مشکل خواهد شد. اما در صورت بوجود آمدن مشکل نیازمند تعمیر فوری است.
 • عیب پیدا کردن موتور: که با تعویض سریع، کارایی اولیه خود را بدست خواهند آورد.
 • عیب MCB : بررسی مینی قطع کننده مدار
 • عیب خنک کننده
 • عدم سرمایش کافی
 • نشت کردن آب
 • خراب شدن ترموستات
 • خرابی خازن شروع : که برای سیگنال دهی به کمپرسور استفاده می شود.
 • داغ کردن موتور

هر یک از عیوب ذکر شده، در زمان استفاده و نگهداری می توانند به سادگی و با رعایت چند اصول ساده رفع شده و یا هرگز مشکل خاصی را برای‌تان بوجود نیاورد. به یاد داشته باشید که توجه به هر وسیله‌ای من جمله یخچال می تواند مشکلات قابل پیش بینی در مورد آن را، از میان ببرد.

مشکلات رایج در تعمیر ساید بای ساید

مشکلات مربوط به ساید بای ساید عوامل مختلفی دارد. عمده مشکلات مربوط به آن در اکثر یخچال ها وجود دارد. اما گاهی می توانید شاهد یخ زدن مخزن آب باشید. یا اینکه برفک زدن مکرر ساید بای ساید می تواند دلیل شایع دیگری باشد، که عمدتا به لاستیک درب مربوط می شود. یا اینکه خرابی ترموستات و عدم ایجاد فاصله بین بدنه تا دیوار است. گاهی اوقات نیز افتادگی درب یخچال می تواند از تراز نبودن آن ناشی شود. عیب های دیگر احتمالی در این مورد می تواند به عدم امکان تغییر دمای دستگاه نیز مربوط شود.

برخی دیگر از این مشکلات عبارتند از:

 • یخچال صدای غیرطبیعی می دهد.
 • واشر درب یخچال پاره شده است.
 • یخساز یخچال به درستی کار نمی کند.
 • یخچال برق زیادی مصرف می کند.
 • کمپرسور یخچال کار نمی کند.
 • یخچال دچار یخ زدگی شده باشد.
 • آب در مخزن وجود ندارد. و ...
مشکلات رایج در تعمیر ساید بای ساید

مشکلات رایج در تعمیر یخچال فریزر

تعمیر یخچال فریزر را می توان یکی از شایع ترین تعمیرات و عیب یابی ها دانست. بسیاری از یخچال فریزر ها با اعلام علامت های خاصی، مشکلات بوجود آمده را برای‌تان مشخص خواهند کرد. اما عمده مشکلاتی از این دست تنها به کمک کارشناس تعمیر یخچال ممکن خواهد شود.

امروزه یخچال فریزر ها بسیار پرطرفدار بوده، در اکثر آشپزخانه ها یافت می شوند. هریک از این دستگاه ها، برند ها و نام های تجاری مختلفی دارند که بسته به ساخت آنها، عیب یابی و رفع مشکل را تا حدودی پیچیده خواهند کرد. بسیاری از افراد به مشکلات متعددی در این زمینه برخورد خواهند کرد. گاهی ممکن است صدای عجیب و غریب یخچال فریزر، و یا از کار افتادن کمپرسور و حتی خود یخچال باعث نگرانی مشتریان شود. عده ای از افراد مورد نهایی را به عنوان خراب شدن کامل یخچال می پندارند. اما نکته ای که باید به آن توجه کنید، حصول اطمینان از این موضوع و جلوگیری از تصمیم گیری سریع در این رابطه است. گاهی تعویض فیوز یا تنظیم ولتاژ برق یا حتی تعمیر سیم برق یخچال می تواند باعث حل این مشکل شود.در رابطه با استفاده از یخچال فریزر نیز باید به مشکلات شایعی از قبیل :

 • میزان مصرف بالای یخچال فریزر
 • باز و بسته کردن مکرر درب یخچال
 • وجود محیط بسیار گرم در آشپزخانه ( شایع ترین مشکل)
 • کاهش میزان گاز سرد کننده
 • آب بندی نبودن یخچال فریزر
 • عدم تمیز کردن برفک یخچال
 • از کار افتادن ترموستات

توجه نموده؛ و تا جای ممکن از وضع عملکرد آن غافل نماند. در نتیجه انتخاب یک کارشناس مجرب در این رابطه می تواند عمده مشکلات پیش آمده را رفع نماید. کارشناسان مجرب سامی تکنیک برای تعمیر یخچال در محل تهران آماده خدمت به شما مشتریان گرامی هستند.

چند توصیه درباره تعمیر یخچال

چند توصیه درباره تعمیر یخچال

همواره می گویند که پیشگیری بهتر از درمان است. اولین و کلیدی ترین توصیه این است که همواره برای تعمیر یخچال در محل اقدام کنید. اگر دستگاه شما دچار ایراد خاصی شده باشد، ممکن است با یک حمل و نقل نادرست یا غیر ضروری دچار مشکلات بیشتری شود. سعی کنید تا قبل از هرگونه تعمیر یخچال، با دستگاه مورد نظر آشنایی پیدا کنید.

در برخی موارد با آشنایی با نکات کوچک می توانید این عیوب احتمالی را رفع کنید. سعی کنید تا پشت یخچال را هر چند وقت یکبار تمیز کنید تا، از هزینه های مربوط به کاهش بازدهی آن آسوده خاطر شوید. به علاوه اینکه سعی کنید تا جایی که می توانید به دمای یخچال خود توجه داشته باشید. این گزینه می تواند خاطر شما را از گرم شدن بیش از حد، یا یخ زدن مواد داخل یخچال آسوده نگه دارد.

ویژگی های تعمیرگاه مجاز یخچال سامی تکنیک

تعمیرگاه مجاز یخچال سامی تکنیک قابلیت و تجربه لازم را در مورد جزئیات ذکر شده دارا می باشد. ارائه قطعات اورجینال به همراه ضمانت نامه معتبر از ویژگی های اصلی این گروه می باشد. این مجموعه ی بزرگ همچنین در زمینه تعمیر لباسشویی، و ظرفشویی نیز تخصص کافی را در اختیار دارد. تعمیرگاه مجاز سامی تکنیک با در اختیار داشتن شعبات متعدد برای تعمیر یخچال در محل تهران، به صورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به مشتریان خود می باشد. کارشناسان آماده به خدمت گروه تعمیر مجاز یخچال سامی تکنیک هزینه ها را با حداقل میزان لازم، برای شما فراهم خواهند کرد.

ویژگی های تعمیرگاه مجاز یخچال سامی تکنیک

چرا سامی تکنیک ؟!

 • تعمیر یخچال در محل شما تنها با یک تماس در کمتر از 2 ساعت، 24 ساعته حتی تعطیل رسمی
 • تعمیرات یخچال فریزر باید توسط تکنسین مجرب انجام شود وگرنه یخچال شما صدمات جبران ناپذیری میبیند.
 • مشاوره تلفنی رایگان جهت برطرف شدن مشکلات اولیه و ارورها
 • یک سال گارانتی ویژه تعمیرگاه مجاز
 • دارا بودن شعب مختلف در تمامی مناطق تهران شامل غرب تهران، شمال و شرق تهران، مرکز تهران و جنوب تهران

شعبه های مجاز سرویس و تعمیر یخچال در محل

 • واحد امور پشتیبان تهران : 09126973783
 • تماس با شعبه غرب تهران : 44070175 021
 • تماس با شعبه شرق تهران : 77402637 021
 • تماس با شعبه مرکز تهران : 88580258 021
 • تماس با شعبه شمال تهران : 22794266 021

این مطلب را به اشتراک بگذارید

دیدگاه‌ها  

#13 میلاد نصیب زاده 1398-02-28 14:42
با سلام
من بعد از چند وقت یخچال و زدم به برق همزمان با این کار فیوز خانه پرید از چه چیزی است آیا یخچالم سوخت
ممنون میشم جواب بدید
نقل قول کردن
#12 مدیر سایت 1398-02-28 06:51
به نقل از آگاه:
با سلام و خسته نباشید
چطوری میشه یخچال سامسونگ را ریست کرد؟

سلام
برای ریست کردن یخچال سامسونگ باید دستگاه را ۳۰ ثانیه از برق بکشید تا دستگاه ریست شود
نقل قول کردن
#11 مدیر سایت 1398-02-27 10:22
به نقل از عرب شاهی:
با سلام و عرض ادب آیا درب ساید بای ساید که از قسمت زیر آب ریز پوسیده شده را میتوان درست کرد و یا باید درب عوض شود

با سلام
بله ما اولین شرکتی هستیم که این کار رو انجام میدیم
و درب دستگاهتان را مثل روز اول تحویلتان میدهیم
نقل قول کردن
#10 مدیر سایت 1398-02-27 10:17
به نقل از موحدی:
سلام دوست عزیز .
من یخچالم زمانی که شروع به کار میکند صدا میدهد مثل صدای چک چک .چه کار باید انجام داد آیا از موتور است؟

با سلام اگر پس از صدایی که میدهد موتور خاموش شود ایراد یا از موتور یااز رله اورلود میباشد در غیر این صورت صدا مربوط به فن یا لوله ها میباشد
نقل قول کردن
#9 مینا ستهی 1398-02-26 18:38
سلام وقتتون بخیر
برای خرید یخچال می‌خوام اقدام کنم بین برند سامسونگ یا ال جی کدوم بهتره ممنون میشم راهنمایی کنید
نقل قول کردن
#8 مرجان خطیبی 1398-02-26 15:05
سلام یه یخچال دوو دارم از داخل یخچالم صدایی مثل ریختن آب روی آتیش میاد لطفاً راهنمایی بفرمایید
نقل قول کردن
#7 آگاه 1398-02-26 14:59
با سلام و خسته نباشید
چطوری میشه یخچال سامسونگ را ریست کرد؟
نقل قول کردن
#6 موحدی 1398-02-25 05:04
سلام دوست عزیز .
من یخچالم زمانی که شروع به کار میکند صدا میدهد مثل صدای چک چک .چه کار باید انجام داد آیا از موتور است؟
نقل قول کردن
#5 مردانی 1398-02-25 05:01
سلام من یه ساید جنرال الکتریک دارم دمای آن را چگونه میتوانم تنظیم کنم،؟
نقل قول کردن
#4 عرب شاهی 1398-02-22 11:16
با سلام و عرض ادب آیا درب ساید بای ساید که از قسمت زیر آب ریز پوسیده شده را میتوان درست کرد و یا باید درب عوض شود
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

فرم ثبت درخواست تعمیرکار

نام و نام خانوادگی(*)
ورودی نامعتبر است

انتخاب برند(*)
ورودی نامعتبر است

شماره تلفن(*)
ورودی نامعتبر است

زمان مراجعه(*)
ورودی نامعتبر است

شماره همراه(*)
ورودی نامعتبر است

نوع وسیله(*)
ورودی نامعتبر است

شرح مشکل(*)
ورودی نامعتبر است

سایر برندها
ورودی نامعتبر است

کد امنیتی(*)
کد امنیتی
ورودی نامعتبر است

* با ثبت سفارش آنلاین شما از 10% تخفیف برخوردار شوید.

* اولویت سرویس دهی با مشتریانی است که از طریق ثبت سفارش آنلاین درخواست خود را ثبت کنند.

*این فرم فقط برای درخواست تعمیرکار می باشد.

pic04